صندوق کار غیرمتعهد دولت نیویورک خشک می شود زیرا ایالت درخواست جدید را متوقف می کند

صندوق کار غیرمتعهد دولت نیویورک خشک می شود زیرا ایالت درخواست جدید را متوقف می کند


کمک مالی 2.1 میلیارد دلاری دولت برای کارگران غیرمجاز که تحت تأثیر این بیماری قرار گرفته اند تقریباً حل نشده است.

صندوق کار مستثنی ، که به افرادی که به دلیل وضعیت مهاجرت خود واجد شرایط برنامه های دیگر مانند بیکاری یا کاهش همه گیری نیستند ، کمک می کند ، روز جمعه ثبت نام خود را متوقف می کند.

این صندوق در حال حاضر 1.2 میلیارد دلار به تقریبا 120،000 نفر که از تابستان امسال وزارت کار برنامه را درخواست کرده اند ، پرداخت کرده است ، که هنوز برنامه های بیشتری برای درخواست دارد. به گفته دفتر دولتی کتی هوچول ، این صندوق تا پایان ماه اکتبر بیش از 2 میلیارد دلار پرداخت خواهد کرد.

هوچول در بیانیه ای گفت: “ما باید مطمئن شویم که جامعه پناهندگان در بهبودی ما حمایت می شود و من از روز اول متعهد شده ام که متعهد هستم که در اسرع وقت به نیویورکی هایی که نیاز به کمک دارند کمک رسانی کنم.” جمعه.

هوچول وعده داده است که در اولین هفته حضورش در کار ، رسید دریافت و رسیدگی را تسریع کند. DOL دولتی همچنین با 75 گروه اجتماعی در سراسر ایالت در زمینه برنامه و مطالعه در مورد پذیرش صندوق های کار حذف شده کار کرد.

ایالت می گوید تقریباً تمام نامزدهای تأیید شده حداکثر 15،600 دلار دریافت می کنند.

متقاضیان برای واجد شرایط بودن برای تأمین بودجه باید ثابت کنند که قبل از مارس 2020 ساکن ایالت نیویورک بوده اند (و همچنان هستند) و واجد شرایط بیکاری یا سایر مزایا نیستند. درآمد کمتر از 26،208 دلار در سال قبل از آوریل 2021 ؛ و حداقل نیمی از درآمد هفتگی را بین 23 فوریه 2020 تا 1 آوریل 2021 به دلیل شیوع بیماری همه گیر از دست داد.

طرفداران پرونده وی در تلاش بوده اند تا متن واقعی این بیانیه را به صورت آنلاین در دسترس قرار دهند. موسسه سیاست های پولی تخمین می زند که 290،000 کارگر در سراسر ایالت می توانند از این وجوه استفاده کنند ، از جمله تنها 213،000 در شهر نیویورک.

بیانکا گررو از صندوق محرومیت در بیانیه ای گفت: “این واقعیت که این صندوق تنها دو ماه پس از افتتاح بود ، نشان می دهد که نیویورکی ها واقعاً این شیوه زندگی را می خواهند.” “باید از مقامات هوچول برای دریافت سریع پول از خانه تقدیر کرد – اما اکنون زمان انجام کار است. هزاران متقاضی هنوز تحت بررسی هستند و منتظر صدور حکم هستند. حتی کارگران شجاعی که 23 روز برای به دست آوردن صندوق اعتراض کردند ، رأی آنها تأیید نشد. “

گوئررو گفت بسیاری از کارگران واجد شرایط به دلیل “موانع جغرافیایی و مسائل برجسته سیاست گذاری” تعطیل شده اند ، به ویژه در ایالت نیویورک ، جایی که گروه های اجتماعی کمتری برای کمک و دسترسی به آنها وجود دارد.

گوئررو گفت: “کارگران در سراسر ایالت برای به دست آوردن اسناد لازم تلاش می کنند ، به ویژه در شرایطی که کنسولگری ماه ها با تاخیر مواجه است.” “متحدان ما منتظر مبارزه برای تأمین بودجه بیشتر هستند و ما مشتاقانه منتظر همکاری با فرماندار و قانونگذار ایالت هستیم تا دسترسی کامل و برابر برای کارگران مستثنی در سراسر ایالت را تضمین کنیم.”

سیاستمداران ایالتی که از کارگران اخراج شده حمایت کردند نیز خواستار بودجه بیشتر و افزایش مزایای بیکاری شدند.

جسیکا راموس ، سناتور ایالت کوئینز ، گفت: با 99 درصد آرا که برای مزایای درجه یک تأیید شده است ، واضح است که بیمه بیکاری صدها هزار مودیان مالیاتی را به ناحق محروم می کند و تعداد زیادی از کارگران ، به ویژه در ایالت ، نمی توانند در آن شرکت کنند. ما به بودجه بیشتری نیاز داریم تا به خانواده های کارگر در جهت بهبود اقتصادی ادامه دهیم. “

کارمن دی لا رزا ، نماینده کنگره گفت: “صندوق کارگران معاف از درد و رنجی که در جامعه ما در اوج شیوع کووید -19 دیده ایم ، متولد شد.” “کمک مالی برای کارگرانی است که اغلب از خدمات دولتی محروم هستند.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *