“ما تعداد بسیار بالایی از بیماران داریم”: یک کودک 4 ساله از 16 مصدوم در Sunset Blaze Park

"ما تعداد بسیار بالایی از بیماران داریم": یک کودک 4 ساله از 16 مصدوم در Sunset Blaze Park


FDNY گفت که کودکان چهار ساله در میان 16 نفر در آتش سوزی در ساختمان آپارتمانی سانست پارک در روز جمعه مجروح شدند که اکنون در دست بررسی است.

به گفته مایکل گالا ، دستیار فرمانده آتش نشانی FDNY ، آتش سوزی در طبقه دوم یک خانه سه طبقه در خیابان 45 در نزدیکی خیابان ششم درست بعد از ساعت 23 شب شروع شد. گالا گفت که یک پسر بچه چهار ساله در اتاق خواب طبقه دوم پیدا شد.

گالا می گوید: “در همان زمان ، اعضا چندین قربانی را در طبقه بالا پیدا کردند و سریع آنها را از ساختمان خارج کردند.” ما تعداد بیماران بسیار بالایی داریم. “

کودک در ایست قلبی است.

شصت آتش نشان با یک بار اعلام حریق که پنجره ها را برای اطفای حریق که پس از شنبه شب مهار شد مهار کردند ، واکنش نشان دادند. شاهدان به CBS 2 News گفتند که هرگز آتش سوزی در بلوک خود ندیده اند.

شاهدان عینی می گویند: “بوی دود را که از ساختمان من بیرون می آید حس می کردم و بعد که بیرون آمدم ، کامیون بیرون آمد.” “آنها تخت و وسایل را از خانه بیرون آوردند و بچه ها در واقع به طبقه پایین دویدند […] شنیدم که مردم به حیاط پشتی می پرند. “

به گفته FDNY ، چهار نفر از 16 قربانی دچار جراحات تهدید کننده زندگی شدند و بقیه دچار جراحات جزئی شدند. برخی از قربانیان توسط آمبولانس و مقامات NYPD از جمله یک کودک چهار ساله به منطقه منتقل شدند. به هیچ آتش نشان آسیبی نرسید.

پلیس در حال بررسی علت آتش سوزی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *