مدارس نیویورک در وضعیت دشواری قرار دارند ، اما پیدا کردن پرسنل کافی بعد از مدرسه دشوار است.

مدارس نیویورک در وضعیت دشواری قرار دارند ، اما پیدا کردن پرسنل کافی بعد از مدرسه دشوار است.


مدارس دولتی نیویورک تقریباً سه هفته پیش بازگشایی شدند ، اما بسیاری از برنامه های بعد از مدرسه هنوز برای یافتن کارکنان کافی برای اداره جلسات خود در پاییز تلاش نمی کنند و خانواده ها را به دنبال جایگزین هایی می اندازد.

یک هفته پیش ، علی کوهن ایمیلی از مدرسه فرزندان خود ، مدرسه بروکلین پروستپتر چارتر دریافت کرد ، مبنی بر اینکه برنامه بعد از مدرسه برای 150 کودک لغو شده است و والدین باید فوراً اقدام کنند.

کوهن می گوید: این برای ما به عنوان والدین یک شگفتی بزرگ و یک رقابت بزرگ است.

رونی شیندلر ، بنیانگذار Kids Orbit ، که برنامه پس از مدرسه را برای بروکلین پروسپکت اجرا می کند ، از اظهارنظر درباره جزئیات این قرارداد خودداری کرد ، اما گفت که استخدام کار دشواری است. او می گوید بخشی از این دلیل این است که بسیاری از بازیگران ، مترجمان آزاد و هنرمندان که اکثریت نیروی کار او را تشکیل می دهند ، دیگر در نیویورک زندگی نمی کنند.

شیندلر می گوید: “نوازندگان و حسابرسان ، بسیاری از آنها تازه شروع به بازگشت به شهر کردند و اکثر آنها 30 تا 40 درصد از کارکنان ما هستند ، زیرا این کار نیمه وقت است.” “این در حال بازگشت است ، اما به نوعی کند است.”

یکی از کارمندان دانشگاه حل و فصل ، یک سازمان خدمات اجتماعی پس از مدرسه که 17 مدرسه دولتی در بروکلین و منهتن را اداره می کند ، می گوید بخشی از مشکل یافتن کارکنان واجد شرایط واکسینه شده است.

کارمندانی که در برنامه های تحصیلات تکمیلی که در COMPASS ، Beacon و Cornerstone کار می کنند ، یا برنامه های بعد از مدرسه در ساختمان اداره آموزش و پرورش منطقه کار می کنند ، مشمول شرایط واکسیناسیون منطقه هستند که حداقل به یک گواهینامه COVID-19 نیاز دارند. واکسن یا اوریون در تعطیلات بدون پرداخت قرار داده می شود. از بعدازظهر جمعه ، وزارت دفاع گفت حداقل 90 درصد از کارکنان DOE یا حدود 133،000 از مجموع 148،000 نفر واکسینه شده اند.

یکی از کارکنان پردیس در دانشگاه گفت: “یافتن نامزدهای واجد شرایط برای درخواست برای موقعیت های باز بسیار دشوار است.”

“در حال حاضر ، ما حدود 40 کارمند در بخش جوانان خود بین منهتن و بروکلین داریم ، که در حال حاضر واکسینه نشده است. و این تأثیر زیادی بر برنامه ریزی ما دارد.”

کارولین پترسون ، مدیر اجرایی Bitty City Players ، که دو برنامه بعد از مدرسه را در بروکلین اجرا می کند ، گفت که او همچنین با نامزدهای واکسینه نشده دیدار کرد.

او می گوید: “من به دنبال افراد واجد شرایط بیشتر بودم و فکر می کردم که من برنده تمام پولها شده ام ، و سپس متوجه شدم که چرا آنها مرا در آموزش و پرورش استخدام نکرده اند زیرا واکسینه نشده اند.” او می گوید که معمولاً در هر پروژه 10 معلم استخدام می کند و امسال فقط شش معلم برای دو پروژه دارد.

یکی از ساکنان دانشگاه می گوید: “به غیر از مشکل واکسیناسیون ، کار کند و دستمزد کم است.” و کار واقعاً سخت است. “

پترسون می گوید که باید استاندارد استخدام کارکنان خود را تغییر دهد ، از جمله افرادی که مدرک دانشگاهی ندارند. “من حتی نگاه نکردم […] او می گوید: “افرادی که هنوز از دانشگاه فارغ التحصیل نشده اند ، و اکنون من به افرادی که هنوز در کالج هستند نگاه می کنم.”

ناتانیل استایر ، سخنگوی DOE گفت که شروع هر سال تحصیلی معمولاً به معنای یک دوره گذار برای برنامه های بعد از مدرسه ، از جمله چالش های مربوط به کارکنان است ، و اشاره کرد که این شهر به اندازه سالهای اخیر برنامه های بعد از مدرسه را ارائه می دهد.

دپارتمان جوانان و توسعه اجتماعی ، که سه برنامه بعد از مدرسه را در شهر ارائه می دهد ، گفت که ثبت نام امسال به دلیل بازگشت خودآموزی بسیار قوی بوده است و بیش از 90،000 کودک تنها در بیش از 900 پروژه COMPASS ثبت نام کرده اند.

مارک زوستوویچ ، سخنگوی DYCD ، گفت: “در حالی که COVID-19 پس از دریافت بودجه از DYCD در سطح بالای همه گیری ، بر ثبت نام در برنامه های مدرسه تأثیر می گذارد ، همه برنامه ها کاهش نیافته است.” “در حقیقت ، با ارائه خدمات سلف سرویس به طور کامل در این سال تحصیلی ، ما انتظار داریم که در بیش از هزار مدرسه پس از COMPASS ، Beacon و Cornerstone ثبت نام کامل داشته باشیم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *