میله های تغذیه JSHealth من بالاخره رسیدند!


تغذیه روزانه همیشه در مقابل رژیم مراقبت از خودم بود. من به خوردن سه وعده غذایی اصلی و یک یا دو میان وعده در روز اعتقاد دارم. این به ثابت نگه داشتن سطح قند خون شما کمک می کند. که به تولید انرژی کمک می کند جلوگیری از احساس گرسنگی و می تواند میل شدید به قند را کاهش دهد

اغلب ، ممکن است وقتی مشغول کار هستیم یا در سفر هستیم ، میان وعده های سالم کمتری انتخاب کنیم و چیزی ساده و آسان بخواهیم. به همین دلیل من توصیه می کنم نوارهای تغذیه ای داشته باشید که حاوی موادی است که می توانید به آنها اعتماد کنید. همچنین پروتئین و فیبر کافی برای حمایت از سطح قند خون و سیری… که طعم فوق العاده ای هم دارد! احساس می کردم باید در مورد چیزی مصالحه کنم. چه شیرین کننده های مصنوعی ، چه مقدار قند و چه طعم دهنده ها.

به طور طبیعی من به مدت 18 ماه برای ساختن یک میله که تمام معیارهای مهم – که BAR HIGH را مشخص می کند – برآورده کردم ، تلاش کردم. من واقعاً از راه اندازی این خط میله های پروتئینی خودداری می کنم مگر اینکه احساس کنم بهترین میله ها هستند. ما همچنین دوست داریم مواد مغذی و ویتامین های مورد علاقه خود را مانند کلاژن و پروبیوتیک ها ترکیب کنیم. برای دریافت انواع میله هایی که برای سلامتی نیز مفید هستند!

من بسیار هیجان زده هستم تا نتایج نهایی را فاش کنم … 3 نوع میله متعادل تغذیه JSHealth! آنها با غلات کامل و مخلوط با پروتئین های گیاهی ، فیبر ، پروبیوتیک ها و موارد دیگر تهیه شده اند. آنها با مواد تشکیل دهنده واقعی و بدون قند یا افزودنی های پنهان فرموله شده اند. هر نوار تغذیه حاوی درشت مغذی های غنی از پروتئین است. و فیبر کافی برای حمایت سطح متعادل قند خون

3 طعم برای انتخاب وجود دارد که هرکدام مزایای سلامتی و زیبایی منحصر به فرد خود را دارند. P.S. بازی مورد علاقه من سخت است زیرا همه آنها را دوست دارم. اما اگر مجبور باشید انتخاب کنید… من نمیتونم از ادویه دارچین بگذرم!

بار زیبایی Nurich + Glow Beauty کره بادام زمینی ترد

سرشار از پروتئین های گیاهی ، پروبیوتیک ها و فیبر برای تغذیه بدن. به علاوه خالص ترین و زیستی ترین منبع کلاژن. برای حمایت از پوست سالم و درخشندگی شما! گندم سیاه فعال شده یک ترد خوشمزه به این نوار بر پایه کره بادام زمینی می افزاید.

میله های پروتئینی Nourish + Energize – چیپس دو تکه

بدن خود را با ترکیبی از پروتئین های گیاهی ، پروبیوتیک ها و فیبرهایی که برای تغذیه و تغذیه روز شما طراحی شده اند تغذیه کنید! نوک های کاکائو یک ترد خوشمزه به این شکلات در حال انحطاط می افزایند.

میله های پروتئینی تغذیه + هضم – ادویه دارچین

زندگی خود را با میله ای پر از پروبیوتیک ها و فیبرهای پشتیبانی کننده هضم ادویه کنید. از جمله پروتئین های گیاهی که بدن را تغذیه می کنند دارچین طعم دلپذیری به آن می بخشد و سطح قند خون را سالم نگه می دارد.

می توانید با مزایای محصولات Nourish Bar بیشتر آشنا شوید. اینجا. نمی توانم منتظر بمانم تا شما بهترین بارهای جهان را تجربه کنید. (ما اینطور فکر می کنیم!)

عاشق جسی ایکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *