نحوه ارتباط با انجمن #TeamLSF


انجمن #TeamLSF

به یک دوست احتیاج دارید؟ یکسان! همانطور که از سفر کاهش غلاف خود گذشتم ، احساس کردم که تنها هستم. هیچ کس واقعاً نمی فهمد من چه چیزی را تجربه می کنم یا چرا اینقدر تغییر می کنم. من واقعاً معتقدم داشتن یک سیستم بازآرایی قوی و زنان برای کمک به شما در مسئولیت ، کلید ایجاد و تداوم تغییرات است و آنجاست که جامعه #TeLLFF وارد می شود!

اگر از علاقه مندان به تناسب اندام هستید ، من می خواهم بتوانید با دیگر دختران بد LSF ارتباط برقرار کنید * تا بتوانید به اهداف خود برسید!

منnstagram

حساب LSF Fitness خود را ایجاد کنید:

این بهترین راه برای ارتباط با تیم LSF است! اگر به دنبال یک مسئول هستید ، اما نمی خواهید در تمام تمرینات خود IG شخصی خود را با اهداف تناسب اندام خود غرق کنید ، می توانید حساب تناسب اندام LSF خود را اضافه کرده و ایجاد کنید! این جایی است که می توانید سلفی های عرق کرده و #تماس های خود را از برنامه LSF ارسال کنید ، عکس های پیشرفت را به اشتراک بگذارید و انگیزه روزانه را از تیم خود دریافت کنید! ما همه در این امر با هم هستیم و هرچه بیشتر اشتراک بگذارید ، بیشتر می توانیم همه چیز را به شما ارائه دهیم!

مطمئن شوید که حساب LSF شما عمومی است تا بتوانم پست شما را ببینم و به شما بازگردم!

از هشتگ ها استفاده و جستجو کنید

در اینجا نحوه پیدا کردن زنان بیشتری برای دنبال کردن و ارتباط با آنها ، دیدن آنچه در Love Sweat Fitness اتفاق می افتد را پیدا می کنید ، و مطمئن شوید که من می توانم بیایم و به شما هم شاتل بدهم!

جامعه #TeamLSF ، نحوه برقراری ارتباط و ایجاد انگیزه

فیس بوک

آیا می خواهید با یک دختر صحبت کنید؟ گروه مخفی فیس بوک ما مکانی عالی برای اشتراک گذاری ، دریافت راهنمایی و ارتباط با تیم خود است! امروز بپیوندید و ما برای شما می آوریم. این فقط برای دختران است تا بتوانید در ریختن همه چیز بسیار مطمئن و راحت باشید!

یوتیوب

آیا می خواهید از کانال من استفاده کنید؟ من هر یکشنبه ویدئوهایی را ارسال می کنم ، زندگی خود ، نکات کاهش وزن و بسیاری از هکرهای شگفت انگیز را به اشتراک می گذارم تا به شما کمک کند از زندگی خود بیشترین استفاده را ببرید! به انجمن ما در یوتیوب بپیوندید و در نظرات سلام کنید تا بتوانم از شما استقبال کنم!

https://www.youtube.com/watch؟v=tIMUyH94y24

به عنوان یک جامعه نشان می دهیم که خدمت می کنیم. ما اینجا هستیم به عنوان مکانی امن برای همه زنان که وارد دیوارهای خانه خود شوند و به یکدیگر کمک کنند. در مورد عمیق ترین عدم قطعیت های خود ، خام ، صادق و در برابر یکدیگر آسیب پذیر باشیم. ما اینجا برای شما هستیم! این انجمن #TeamLSF بی شباهت به جاهای دیگر است و من نمی توانم صبر کنم تا بخشی از داستان شگفت انگیز شما باشم!

خو کتیدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *