نیوآرک در آستانه تکمیل دفع خط لوله در زمان بی سابقه است

نیوآرک در آستانه تکمیل دفع خط لوله در زمان بی سابقه است


نیوآرک به هدف خود برای تعویض هر لوله ای که آب را در خانه ای در بزرگترین شهر نیوجرسی پمپ می کند ، نزدیک می شود. تا به امروز ، آنها به موفقیت تاریخی رسیده اند: جایگزینی بیش از 22000 خط سرویس با لوله های مسی.

مقامات شهری می گویند تمام خطوط سرویس آب شناخته شده – شیلنگ ، شیلنگ ، شیلنگ متصل به خط آب زیرزمینی به روستا – برداشته شده است. در دو هفته آینده ، کارگران ساختمانی مجدداً بررسی می کنند تا مطمئن شوند خط سرویس به عنوان جایگزین یا “نه” در رکورد شهر واقعاً بدون رهبر مشخص شده است. آنها اکنون 1000 لوله دیگر برای بررسی مجدد دارند.

“توجه داشته باشید که هیچ خدمتی ندارید. خوب ، صاحبخانه ، ساکنان ، آنها نگران هستند. فقط چند دقیقه طول می کشد تا وارد شده و به آنها تأیید و نشان دهیم که چرا لوله های آنها را تعویض نکرده ایم. “

عادیم گفت که کل پروژه تا پایان این ماه ، کمتر از سه سال پس از فروپاشی شهر به پایان می رسد. موفقیت تاریخی چندین سال پس از فوران بحران آب شهر و مقایسه آن با فلینت ، میشیگان به دست می آید.

در حال حاضر ، نیوارک جایگزینی خط لوله خود را قبل از فلینت تکمیل می کند و به عنوان یک مدل – حتی توسط منتقدان منتقد ، مورد استقبال قرار می گیرد.

اریک اولسون از شورای دفاع از منابع طبیعی گفت: آنها به سرعت هزاران خدمات رهبری را جایگزین کرده و این کار را در سریع ترین زمان انجام داده اند. به دلیل رسانایی بالای آن. گروه های محیط زیست در ابتدای امسال با این شهر موافقت کردند. گروه جدید ، متشکل از مربیان نیوآرک ، نیز بخشی از این پرونده است و برای پاسخگویی شهر به شهروندان و آموزش مردم در مورد خطرات سرب کلیدی است.

کارگران ساختمانی در 30 سپتامبر 2021 در ژیلت در نیوآرک کار می کنند تا خط خدمات سربی را با مس جایگزین کنند.

پیکان

کارگران ساختمانی در ژیلت در نیوآرک در 30 سپتامبر 2021 کار می کنند تا خط سرویس اصلی را با مس جایگزین کنند.

کارن یی / WNYC

سرب به ویژه برای زنان باردار و نوزادان آنها مضر است. در حالی که میزان ایمن سرب وجود ندارد ، دولت فدرال مجوزهایی برای آب آشامیدنی تعیین می کند که نمی توان از آن تجاوز کرد. سالانه بیش از 4000 کودک در نیوجرسی مسمومیت تشخیص می دهند ، بیشتر از طریق نقاشی با قلع.

نیوآرک در ابتدا قصد داشت خط خدمات پیشرفته خود را طی یک دوره 10 ساله جایگزین کند ، اما در سال 2019 ، آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده شهر را مجبور کرد تا آب بطری را بین هزاران نفر توزیع کند. همانطور که نیوآرک عناوین ملی را ایجاد می کرد و ساحل همچنان بالا می رفت ، مقامات اسکس وارد شدند و موافقت کردند که 120 میلیون دلار از طرف شهر برای تسریع برنامه جایگزینی رهبری متعهد شوند. بدهی با توافق نامه اجاره بین بندر و نیوکاسل سیتی جبران می شود.

شورای شهر نیوآرک همچنین فرمانی را تصویب کرد که به کارگران ساختمانی اجازه می داد بدون اجازه صاحب ملک به خطوط اصلی خدمات رسانی در املاک خصوصی دسترسی داشته باشند و نیازی به اخراج سه چهارم مستاجران خود از مالکان غیرشهری نداشته باشد.

ایالت همچنین به نیوآرک اجازه می دهد تا از بودجه عمومی برای تأمین مالی کار در املاک خصوصی استفاده کند. خط خدمات اصلی در نیوآرک متعلق به بخش خصوصی است اما این شهر لوله کشی را به صورت رایگان تعویض می کند.

اولسون گفت: “در جایی که اراده سیاسی وجود دارد ، و به ویژه در جایی که بودجه وجود دارد ، می توان به سرعت و کارآمد خط خدمات را با هزاران رهبر جایگزین کرد.”

“شما باید وارد اجتماع شوید ، خطوط خدمات ، هر دو جاده ، جاده را به طور همزمان تغییر دهید. وقتی تجهیزات و کارکنان آنجا را دارید ، بسیار کارآمد است ، برای هر خانوار بسیار ارزان است و می توانید این کار را سریع انجام دهید. و این یکی از مهمترین درس های نیوآرک است. “

فیل مورفی فرماندار نیوجرسی امسال با امضای قانون ، شرکت های خدمات شهری را مجبور کرد تا 10 سال آینده همه خطوط اصلی خدمات این ایالت را جایگزین کنند. انجمن آبفای آمریکا تخمین می زند که 350 هزار دستگاه کابل کشی در این ایالت وجود دارد که پنجمین دستگاه بزرگ در این کشور است. به روزترین موجودی که توسط سیستم آب به اداره محیط زیست نیوجرسی ارائه شده است نشان می دهد که حداقل 167354 لوله شناخته شده وجود دارد که باید تعویض شوند. این حدود 14 درصد از 1.2 میلیون لوله است.

اما تقریباً 1.1 میلیون ماده ناشناخته است ، حدود 85 of از کل لوله ها.

عادم گفت نیوآرک یک موجودی قوی دارد که به شهر اجازه می دهد با محاصره به سرعت حرکت کند. نیوآرک همچنین این برنامه را به ابتکار استخدام محلی تبدیل کرد. وی گفت: از 600 شغل ایجاد شده ، 250 نفر استخدام محلی و 85 نفر قبلاً بیکار بودند.

او گفت: “ما همچنین یک تجارت مادر و پاپ داریم که می تواند … انواع مواد را که به اقتصاد محلی کمک می کند ذخیره کند.”

آزمایشات ایالتی نشان می دهد که سطح آب نیوآرک از اوایل سال 2020 از استانداردهای فدرال فراتر رفته است. این شهر همچنین میلیون ها سرمایه گذاری برای بهبود زیرساخت در تصفیه خانه آب Pequannock که آب را به نیمی از شهر پمپ می کند ، همراه با شهرستانهای نزدیک مانند بلویل و بلومفیلد ، انجام داده است.

برای مارگاریتا ریس ، که در نیوآرک زندگی می کند ، دیدن خدمه در خیابان های او و در سراسر شهر به او کمک کرد تا دوباره به این باور برسد که نوشیدن مجدد آب بی خطر است.

او در حالی که منتظر کارگران ساختمانی بود تا خط خدمات خود را بررسی کنند ، می گوید: “امیدوارم خدا دوباره بتواند آن را بنوشیم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *