وزارت امور خارجه دیوید فلانچ مدیرعامل و رئیس جمهور نامیده شد! – ورزش پزشکی


انجمن تمرینات پزشکی رئیس و مدیرعامل جدید را معرفی می کند

22 ژوئن 2021 – پاینهرست ، NC: انجمن تناسب اندام پزشکی مفتخر است اعلام کند که دیوید فلانچ ، MBA ، FACHE ، FMFA رئیس و مدیرعامل جدید انجمن است. انجمن تناسب اندام پزشکی (MFA) یک سازمان عضویت حرفه ای است که در سال 1991 تأسیس شد تا به مراکز درمانی و تناسب اندام یکپارچه کمک کند تا از پتانسیل کامل خود استفاده کنند.

فلنچ بیش از 20 سال تجربه مدیریتی را در مرکز درمانی به ارمغان می آورد. او مدرک کارشناسی خود را در رشته علوم ورزشی از دانشگاه ایالتی اوهایو و MBA خود را از دانشگاه فرانکلین دریافت کرد. وی در 15 سال گذشته در هیئت مدیره وزارت خارجه و کمیته های مختلف وزارت امور خارجه خدمت کرده است. فلانچ همچنین عضو MFA و کالج آمریکایی مدیران مراقبت های بهداشتی است.

جنیفر لاووی ، عضو هیئت مدیره وزارت امور خارجه و مدیر ستاد مراقبت های بهداشتی Piedmont ، گفت: “از طرف هیئت مدیره ، هیئت از استقبال رسمی از دیوید هیجان زده است.” دیوید فهمید که این انجمن از کجا آمده و کجا باید برود. ما می دانیم که این زمان مهمی برای صنعت و انجمن ما است و هیچ کس بهتر نیست که راه را پیش ببرد. “

فلانش به عنوان رئیس جمهور و مدیرعامل ، برای گسترش و تقویت سازمان با اعضای وزارت امور خارجه ، شرکای صنعتی و شرکای استراتژیک همکاری نزدیک خواهد داشت. فلانچ گفت: “من مفتخرم که رهبری انجمنی را که در 20 سال گذشته در آن عضویت داشتم ، برعهده دارم.” “من آثار مثبت آموزش ، شبکه و صدور گواهینامه ارائه شده توسط وزارت امور خارجه را در طول حرفه ام تجربه کرده ام. اکنون ، من این انرژی را دارم که سازمان را به سطح بعدی برسانم. افزایش آگاهی از مزایا و اهمیت ورزش در سالهای اخیر افزایش یافته است. ما بسیاری از مراکز تناسب اندام در سراسر کشور را مشاهده کرده ایم که با ارائه خدمات درمانی به اعضای خود ، خدمات درمانی خود را گسترش می دهند. انجمن تناسب اندام پزشکی در یک مقطع حساس در تاریخ خود به عنوان منبع پیشرو در صنعت تناسب اندام پزشکی قرار دارد. ” آقای فلانچ از زمان بازنشستگی باب بون ، رئیس سابق و مدیرعامل انجمن ، بعنوان رئیس و مدیر عامل موقت فعالیت می کرد.

###

درباره انجمن تمرینات پزشکی
انجمن تناسب اندام پزشکی (MFA) یک سازمان غیرانتفاعی است ، 501 (c) (6) ، یک سازمان عضویت حرفه ای با مأموریت برای ارتقاء فرصت های توسعه و موفقیت عملیاتی مراکز درمانی یکپارچه. MFA مشخصات صنعت ، استانداردهای صنعت ، برنامه های آموزشی ، استانداردها ، ارزیابی ، توسعه حرفه ای و فرصت های شبکه ای را برای صنعت آمادگی پزشکی ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *