چرا ممکن است بخواهید به کارکنان خود یک باشگاه بدنسازی ارائه دهید – تناسب اندام کندی


شرکتهای مختلف مزایای متفاوتی را به کارکنان خود ارائه می دهند ، اما یکی از مواردی که باید منحصر به فرد باشد عضویت در باشگاه ورزشی تحت حمایت شرکت است. دلایل خوب زیادی وجود دارد که این را به عنوان پاداش ارائه دهید و روش های متفاوتی را برای کارکردن آن برای کسب و کار و کارمندان خود ایجاد کنید. انتخاب مرکز تناسب اندام مناسب برای برنامه تناسب اندام شرکتی شما در South Jersey مهم است و در Kennedy Fitness ، ما می توانیم به کار آن برای تیم شما کمک کنیم!

ترویج فرهنگ سلامت و تندرستی

ورزش منظم بخشی از فرهنگ کلی سلامت و تندرستی است که می تواند به کارکنان شما کمک کند تا کارآمد باشند و وفاداری شرکت را افزایش دهند. افرادی که به طور منظم ورزش می کنند در کل شادتر هستند و این باعث می شود فضای کلی در محل کار شما بهتر شود. علاوه بر این ، تمرکز بر سلامت همکاران را قادر می سازد تا ابتکارات بهداشتی را بهتر مشاهده کنند ، از جمله راه حل هایی برای کاهش شیوع بیماری در محل کار.

بهبود روحیه کارکنان

نشان دادن این که شما به عنوان یک کارفرما به رفاه جسمی و روحی کارکنان توجه می کنید باعث می شود کارکنان احساس کنند که مهم هستند و وقتی افراد چنین احساسی دارند ، عملکرد آنها تمایل به بهبود دارد. علاوه بر این ، ممکن است متوجه شوید که کارگران به “سالن ورزشی با دوستان” تبدیل می شوند ، که می تواند به افزایش همکاری و کار تیمی در دفتر کمک کند.

می تواند پیشگیرانه باشد

ورزش منظم و انگیزه برای فعال نگه داشتن کارکنان نیز می تواند به کاهش برخی از بیماری های مزمن بهداشتی که بسیاری از کارگران معمولی با آن روبرو هستند مانند سردرد و کمردرد کمک کند. همچنین می تواند سیستم ایمنی بدن را تقویت کرده ، از بیماری جلوگیری کند ، که به معنی اتلاف وقت در تجارت نیشکر است.

ارزشش را دارد

به طور معمول ، برنامه های سلامتی شرکت که شامل اعضای تناسب اندام است ، می تواند در زمان مالیات لغو شود و به شرکت بازپرداخت شود ، در حالی که به کارمندانی که ممکن است امکانات مالی ندارند اجازه دسترسی به ورزشگاه و سالن بدنسازی را بدهند. چند گزینه برای کارفرمایان وجود دارد ، چه پرداخت هزینه برای عضویت کامل ، ارائه تخفیف به کارکنان و یا پرداخت هزینه عضویت تا زمانی که کارمند به ساعات تمرین در هفته می رود.

علاوه بر این ، عضویت در باشگاه بدنسازی ممکن است حق بیمه شرکت را نیز کاهش دهد ، زیرا کارگران سالم تر به دنبال خرید نیشکر کمتر و نسخه نیشکر هستند و این امر باعث می شود شرکت بیمه بسیار ارزان تر شود.

چرا ممکن است بخواهید به کارکنان خود عضویت بدنسازی ارائه دهید

بیایید شروع کنیم!

با تیم Kennedy Fitness تماس بگیرید یا با وب سایت ما تماس بگیرید تا ببینید چگونه می توانیم به شما در ایجاد یک برنامه سلامت سازمانی از جمله عضویت در یک باشگاه تناسب اندام کمک کنیم. ما متعهد هستیم که به اعضای خود کمک کنیم تا از طریق تمرینات خود به اهداف تناسب اندام خود برسند و فراتر بروند!دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *