“چه اتفاقی افتاده ، بریتانی مورفی؟” جزئیات را در یک تصویر هیجان انگیز توضیح دهید

"چه اتفاقی افتاده ، بریتانی مورفی؟"  جزئیات را در یک تصویر هیجان انگیز توضیح دهید


صبح یکشنبه دسامبر 2009 ، بریتانی مورفی ناگهان در حمام خانه ای در غرب هالیوود که با همسرش سیمون مونجاک مشترک بود سقوط کرد. صبح همان روز ، بازیگر چشم کوچک به مرکز پزشکی Cedars-Sinai منتقل شد و در آنجا مرگ وی اعلام شد. مقامات می گویند این دختر 32 ساله بر اثر ترکیبی از ذات الریه و داروهای تجویز شده درگذشت ، اما دو سند جدید عمیق تر به شرایط اسرارآمیز و غیرممکن مرگ غم انگیز او و رابطه مشکل دار وی با مونجک پرداخته است.

اولین نمایش در 14 اکتبر در HBO Max با عنوان “چه اتفاقی افتاد ، بریتانی مورفی؟” ببینید مورفی از یکی از نویدبخش ترین ستاره های جوان نسل خود به یک تغییر خاطره انگیز در فیلم هایی مانند “بدون سرنخ” و “دختر ، وقفه” به یکی از سیاه ترین تراژدی های هالیوود تبدیل شد.

در این مستند ، روزنامه نگار امبر رایلند مصاحبه ای اختصاصی با مونجک را بلافاصله پس از مرگ مورفی بازگو می کند. او گفت: “در ذهن من بود که” آیا من با یک قاتل نشسته ام؟ ” “آیا می تواند همسرش را بکشد؟”

مستند BO شبکه HBO رابطه مشکل دار بریتانی مورفی با همسرش سیمون مونجک و مرگ آنها را بررسی می کند.
آنتونی دیکسون IF

بریتانی مورفی در سال 1977 در آتلانتا متولد شد. پدرش در زندان بود و خارج از زندان بود و مادرش شارون مورفی او را بزرگ کرد. او در سن پنج سالگی تحصیل بازیگری و رقص را آغاز کرد. در نوجوانی ، او بازیگر موفقی بود و در “مورفی براون” ، “خواهر ، خواهر” ، “پسر با جهان ملاقات می کند” و بسیاری از برنامه های تلویزیونی دیگر بازی کرد.

جدایی مورفی در فیلم “بدون سرنخ” در سال 1995 با بازی طنز طنز آلیشیا سیلورستون انجام شد. اجراهای محبوب در فیلم هایی مانند “دختر ، قطع شد” ، “8 مایل” و “شهر گناه” به دنبال داشت – و همچنین رابطه عاشقانه معروف با موسیقی دانان امینم و فرد دورست ، بازیگر اشتون کوچر و تهیه کننده جف کواتینتز. با این حال ، وقتی او به مونجک ، فیلمنامه نویس هفت ساله بریتانیایی می پیوندد که با پول ، عشق های گذشته و روابط مشکل دار با مجریان قانون و مقامات مهاجرتی درگیر است ، آینده روشن او مبهم است.

بریتانی مورفی و سیمون مونجاک نیم ماه پس از ازدواج در آوریل 2007.
بریتانی مورفی و سیمون مونجاک یک ماه پس از ازدواج در آوریل 2007 ازدواج کردند. به گفته دوستان و خانواده در مستند جدید ، این رابطه سمی بود که به غم او پایان داد.
دیو آلوکا / استارپیکس / شاترستوک

گفته می شود که این دو در سال 2006 شروع به رابطه کردند و همه چیز خیلی سریع پیش رفت. دوستان و آشنایان معتقدند که بازیگر زن خطرناک ، اعتماد به نفس بیش از حد و مشتاق سقوط ، توسط یکی از هنرمندان قضاوت شد.

سایمون مونجاک در پسری جوان در خیابان ایستاده بود و کت و شلوار پوشیده بود.
آیا سیمون مونجاک هنرمند است؟ مستند جدید بریتانی مورفی شبکه HBO به گذشته او می پردازد.

“[People] ترسید و دیوانه شد همچنین ، این مرد کیست و چه اتفاقی افتاده است؟ ” کتی نجیمی ، بازیگر فیلم “پادشاه تپه” مورفی ، در این سند بازگو می کند. “او می خواست با او ازدواج کند ، و من گفتم:” عزیزم ، خیلی زیاد نیست. ” ”

فیلمساز آلیسون برنت به یاد می آورد که برای اولین بار در سال 1999 با مونجک در یک مهمانی شام ملاقات کرد ، جایی که او درباره داشتن 17 فراری ، قرار ملاقات با مدونا و زنده ماندن از سرطان نهایی به دلیل یک آزمایش پزشکی مرتبط با ماهی ، دروغ گفت. برنت می گوید واضح بود که او از زنی که در آن زمان با او ملاقات کرده بود برای پول درآوردن او استفاده می کرد. سالها بعد ، وقتی برنت دید که با مورفی درگیر است ، شوکه شد.

فیلمساز در این نمایش گفت: “من نمی توانم باور کنم که جامعه شناس زیر کار خود را در ارتقاء زنجیره غذایی به یک هنرمند قانونی انجام داده است.”

برنت به تیمش رفت و سعی کرد آنها را بر مورفی متمرکز کند که مونجاک یک دروغگوی اجباری بود ، اما او گفت: “نقطه بازگشت این است که مدیر او تلاش کرد. [doing that] و در نتیجه اخراج شد. ”

علیرغم نگرانی های زیاد ، مورفی در سال 2007 با مونجاک ازدواج کرد. گفته می شود که مونج برای مخفی کردن گذشته سایه خود از عروس جدید خود تلاش زیادی کرده است.

بریتانی مورفی ، ستاره نوظهور هالیوود در سال 2006.
بریتانی مورفی ، ستاره در حال ظهور هالیوود در سال 2006 ، سالی بود که از سیمون مونجاک جدا شد.
تریسی نزدیک / EPA / Shutterstock

الیزابت راگلند قبل از اینکه با مورفی درگیر شود با او رابطه داشت و گفت که او استفاده و انزوا را افزایش داده است و ادعا می کند که سرطان دارد تا بتواند باردار شود ، سپس در صورت نیاز از کمک پزشکی خودداری کرد. در مستند ، راگلند می گوید او تهدید کرد که اگر پسر آنها به مورفی فاش شود ، او را با خود خواهد برد.

او گفت: “با ازدواج با بریتانی ، مشارکت بسیار بیشتر است.” “او نمی خواست کسی بداند که من با پسرش آنجا هستم. من می دانم چرا بریتانی سایمون را انتخاب کرد. او از طلسم خود بر او استفاده کرد و او نیز مانند من آن را پذیرفت. “

دوران حرفه ای مورفی پس از ازدواج کند شد ، زیرا شایعات در سراسر شهر پخش شد مبنی بر اینکه مونجاک کار با او را دشوار کرده است.

الکس مرکین ، که در سال 2009 در فیلم “آنسوی سالن” با مورفی بازی کرد ، در سند پرچم قرمز گفت که مونجاک “خارج از آن” به نظر می رسد و مورفی “جکیل و هاید” را بازی می کند.

او گفت: “بریتانی در منطقه خوبی خواهد بود ، و سپس من او را با سیمون می بینم.” وقتی او برگشت ، من احساس تغییر در روحیه او کردم. “

دیگران مورفی را به یاد می آورند ، زمانی که به دلیل ویژگی های گرد دوست داشتنی اش ، باریک و جذاب به نظر می رسید.

بریتانی مورفی با بازی در فیلم
بریتانی مورفی وسواس زیادی برای بازی در فیلم “بدون سرنخ” در سال 1995 با بازی طائه کمدی “آلیشیا سیلورستون” تای دارد.

“او خودش نیست. تریستا جردن ، فیلمساز ، که در حال کار روی آخرین فیلم مورفی ، “چیزی بد” است ، در این سند گفت. “[Her eyes] این خیلی بد است ، و او بسیار غمگین به نظر می رسد. “

نجیمی افزود: “من دیگر او را نمی شناسم. “بریتانی مبهم شده و در حال ناپدید شدن است.”

راگلند گفت که از دست دادن غلاف هایش ممکن است توسط مونجاک ایجاد شده باشد ، که “عاشق زنان غیر سمی بود”.

اد وینتر ، افسر پزشکی قانونی که پرونده مورفی را اداره می کرد و معاینه کننده پزشکی لیزا شاینین حدس می زدند که اگر مورفی در روز مرگش به بیمارستان منتقل می شد ، می توان از اندوه جلوگیری کرد.

بریتانی مورفی در برابر یک دیوار سفید ایستاده بود ، کت و شلوار سفید پوشیده بود ، و دستان خود را روی سرش گذاشته بود ، و مقدس به نظر می رسید.
مستند BO HBO Max به بررسی مرگ غم انگیز و غم انگیز بریتانی مورفی و زندگی او می پردازد.
تریسی نزدیک / EPA / Shutterstock

“علت مرگ یک راز نیست. این راز این است که چرا برخی افراد آن را نمی گیرند؟ اگر چند روز پیش او را به بیمارستان می بردند ، او هنوز زنده بود.

وی گفت: “او به اندازه کافی استراحت نمی کند و سیستم ایمنی بدن او ضعیف شده است.”

راگلند معتقد است که سابقش گناهکار است.

او گفت: “اگرچه او بریتانی مورفی را نکشت ، اما به او اجازه مرگ داد زیرا او را نزد پزشک نبرد و از او کمک نگرفت.”

بریتانی مورفی لبخند می زند و به سمت دوربین تکان می دهد.
بریتانی مورفی در اوایل موفقیت را کسب کرد ، با نکات برجسته ای مانند “خواهر خواهر” و “پسر با جهان ملاقات می کند”. دوستان و هم بازیگران می گویند او مهربان و سخاوتمند است.

پس از مرگ مورفی ، همه چیز واقعاً عجیب شد. مونجاک سعی کرد از معاینه فیزیکی وی جلوگیری کند و از مخاطبین همسرش خواست هزاران دلار به عنوان “مبنای” به افتخار او پرداخت کنند.

مادر مورفی شارون در کنار این زوج ماند و پس از مرگ دخترش به زندگی در کنار مونجک ادامه داد. هنگامی که رایلند از خانه دیدن کرد ، گفت که به نظر می رسد آن دو با هم خوابیده اند و زن بزرگتر رفتار غیرعادی دارد.

“او خیلی او را پذیرفت ، که من متوجه شدم ، و سر و صدای زیادی ایجاد کرد. [I wondered] “وقتی هیچ کس اینجا نیست چه اتفاقی می افتد ، وقتی هیچ کس اینجا نیست چه می کنند؟” “او به یاد می آورد.

بریتانی مورفی که بلوند است به دوربین دستش نگاه می کند.
بریتانی مورفی یک بلوند است و سعی می کند خود را به همان شکلی تبدیل کند که هالیوود در اوایل دهه 2000 میلادی می خواست ، بر اساس مستندی از زندگی و مرگ یک ستاره.
کلیف واتس / trunkarchive.com

سپس ، در ماه مه 2010 ، تنها پنج ماه پس از مرگ مورفی ، مونجک در سن 40 سالگی درگذشت ، ظاهراً هنوز به دلیل ذات الریه – و احتمالاً یک دارو بود.

تحقیقات بعدی گفت: “در طرف سیمون ، روی تخت شب ، ما حدود 90 قرص تجویز شده با نام های مختلف پیدا کردیم که بسیار غیر معمول است.” “ما همچنین بطری های نسخه ای به نام بریتانی و” لولا مانیلو “پیدا کردیم. [which was] احتمالاً نام مستعار است. ”

نظریه توطئه غنی پدر مورفی ، آنجلو برتولوتی ، ادعا کرد که دخترش مسموم شده است. در آن زمان ، شارون علت مرگ این زوج را در قالب خانه آنها عنوان کرد. اما پزشک پزشکی شنین گفت که شواهدی در این مورد مشاهده نکرده است.

راگلند تصور می کند که مونجک ممکن است مرگ را به حقیقت فاش شده ترجیح دهد.

او گفت: “او ترجیح می دهد بمیرد تا اینکه به عنوان هنرمندی که هست شناخته شود.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *