چگونه دره هادسون زندان فشرده را به مرکز شاهدانه مرفه تبدیل می کند

چگونه دره هادسون زندان فشرده را به مرکز شاهدانه مرفه تبدیل می کند


حدود یک ساعت از شهر نیویورک ، وارویک یکی از شهرهای دره هادسون است که برای باز کردن مغازه ای پر از شمع های معطر پس از پیاده روی تا برگهای پاییزی مناسب است. این شهر از مزارع ، مشاغل کوچک تشکیل شده بود و تا حدود یک دهه پیش ، زندان ها از امنیت متوسطی برخوردار بودند.

محل بازداشتگاه مرکزی نارنجی که زمانی محل زندگی هزاران متخلف مواد مخدر بود ، اکنون به گروهی از شرکت های شاهدانه تبدیل شده است که متعهد شده اند فعالیت اقتصادی در این منطقه ایجاد کنند. یکی از این شرکت ها ، Green Thumb Industries ، آن را به عنوان یک حلقه کامل تعریف می کند ، فرصتی برای رفع برخی از مشکلات جنگ مواد مخدر با ایجاد فرصت هایی در صنعت که زمانی مورد تمسخر قرار گرفته بود. آیا این عدالت توسط شرکتی که نماینده اکثریت سفیدپوستان است ، محقق می شود؟

Green Thumb ، یک شرکت ماری جوانا مستقر در شیکاگو که در 12 ایالت فعالیت می کرد و سال گذشته بیش از 550 میلیون دلار فروش ملی داشت ، آخرین مستاجر بود که به یک پارک صنعتی تبدیل شده در زندان ، واقع در 10 دقیقه در یک خیابان بادخیز رفت. از خیابان اصلی وارویک

ماه گذشته ، این شرکت 450،000 فوت مربع از فضای کاشت و پردازش را در محوطه دانشگاه وارویک پاکسازی کرد. Green Thumb دارای مجوز ماری جوانا پزشکی است که به آن اجازه می دهد تا مواد مخدر را در نیویورک توزیع کند ، اما سرمایه گذاری در این تسهیلات به آن اجازه می دهد تا محصولات دیگر شرکت ها را برای ورود به بازار تعطیلات در کشورهای در حال توسعه ذخیره کند. Green Thumb متعهد شده است که حداقل 175 شغل در تأسیسات Warwick با حقوق اولیه 50،000 دلار در سه سال اول کار ایجاد کند.

مالک ، که در 9 سپتامبر در مورد ساخت و ساز صحبت کرد ، Green Thumb را نوع دقیق شرکتی توصیف کرد که امیدوارند همچنان مردم را به این منطقه جذب کند.

سناتور نیویورک ، مایک مارتوچی اعتراف می کند که او یکی از اولین قانونگذاران بود که نگران تبدیل ماری جوانا به تعطیلات قانونی در نیویورک بود ، که در اواخر مارس انجام شد. اما مارتوچی گفت که این صنعت را “مولد و مثبت در منطقه ما” می داند. او با وعده همکاری با اتحادیه در زمینه امکانات و کار طولانی مدت در بیوتکنولوژی و کشاورزی و همچنین سرمایه گذاری Green Thumb در جامعه محلی برنده شد.

مارتوچی گفت که در مورد جذب شرکت های شاهدانه بیشتر در دره هادسون خوش بین است و پیشنهاد کرد که “زمین حاصلخیز ، نیروی کار تحصیل کرده و نزدیکی به شهر نیویورک ما را به عنوان دره سیلیکون برای صنعت شاهدانه تعریف می کند.”

Green Thumb در حال راه اندازی Citiva Medical Road ، زیرمجموعه iAnthus Holdings است ، یک شرکت تجاری و دارای مجوز عمومی برای تجارت حشیش که قبلاً در نیویورک وجود دارد ، و این باعث می شود در نیویورک از جمعیت دیگر متمایز شود. همسایگان آنها عبارتند از آزمایشگاه Phyto -Farma ، که محصولات دخانی را آزمایش می کند – عنصر اصلی در صنعت کنترل شده – و Urban Xtracts ، یک کارخانه غول پیکر نارگیل که در آن شرکت می تواند CBD ، عصاره حشیش نامطلوب را تجزیه کند. محصولات

وراثت

پارک صنعتی متعلق به شرکت ، که در سال 2014 تکمیل شد ، نیازی به توسعه با شاهدانه ندارد. ایده این است که جایگزین جذابی برای مرکز اصلاحی مرکزی نارنج ایجاد شود ، جایی که زمانی فضایی برای 450 شغل و نیروی کار ارزان از زندانیان برای یک پروژه خدمات عمومی محلی اختصاص داده بود. مید اورنج یکی از هفت زندان در دولت سابق است ، اندرو کوئومو تصمیم گرفت در سال 2011 به عنوان یک طرح صرفه جویی در پول در سال های سخت مالی تعطیل شود.

در پیشرفت ، سرپرست منطقه مایکل سویتون از مید اورنج به عنوان “یک شریک بزرگ جامعه در اینجا در شهر ما” استقبال کرد و از شوک تعطیلی و تأثیر منفی بر مشاغل محلی صحبت کرد. پس از این حادثه ، وی به WNYC / Gothamist گفت که قدرت اقتصادی حشیش را در نظر گرفت وقتی درخت نارگیل – یک گیاه تحت کنترل شاهدانه با سطوح بسیار پایین THC با دوز بالا – در سال 2018 به قانون فدرال تبدیل شد و در فدرال کارخانه شد. 2018

بن کوولر ، بنیانگذار و مدیر عامل Green Thumb ، به دنبال تشخیص پوچی مالکیت مکانی است که زمانی محل زندانیان مربوط به مواد مخدر بوده است. زندان با افزایش شدید مواد مخدر در دهه 1980 از 750 نفر به 1000 نفر افزایش یافت. برخی از ساختمانهای زندان باقی مانده را می توان از محل ساخت و ساز مشاهده کرد.

بن کوولر ، بنیانگذار و مدیرعامل Green Thumb Industries ، در افتتاحیه پایگاه تولید و فرآوری ماری جوانا جدید این شرکت در وارویک ، نیویورک سخنرانی می کند.

پیکان

بن کوولر ، موسس و مدیرعامل Green Thumb Industries ، در افتتاحیه پایگاه تولید و فرآوری شاهدانه جدید این شرکت در وارویک ، نیویورک سخنرانی می کند.

کارولین لوئیس

کوولر به حضار گفت: “ما درک می کنیم که چه اتفاقی برای جنگ علیه مواد مخدر افتاده است.” “ما در حال برنامه ریزی برای بازگشت به آن هستیم ، تا اعتبار ، اعتبار صنعت را به ارمغان بیاوریم. تغییر در هوا است. تغییر در کشور اتفاق می افتد.

اما جایگزینی زندان محلی با صنعت شاهدانه مشکل نابرابری تاریخی را حل نکرد و اتصالات را به این مرکز متصل کرد. اکثر افرادی که به دلیل کشت ماری جوانا در ایالات متحده و نیویورک زندانی شده اند سیاه پوست و اسپانیایی هستند ، در حالی که C -suites در Green Thumb و iAnthus Holdings تقریبا سفید هستند – بازتاب جمعیت قانونی صنعت حشیش.

Green Thumb بیش از 3200 کارمند در سراسر کشور را سیاه پوست نخواهد نامید ، اما به تعهد خود به “تنوع ، انصاف و مشارکت” اشاره می کند و می گوید که حدود 30٪ از کارکنان “از نظر قومی متنوع” هستند. این شرکت گامی در جهت مسئولیت پذیری شرکت برداشته است. در ماه ژوئیه ، این شرکت 1.3 میلیون دلار از خط تولید Good Green خود متعهد شد تا کمک های مالی به سازمان های غیر انتفاعی را تأمین کند که از طریق آموزش کار و سایر برنامه ها به تأثیرات جنگ بر مواد مخدر می پردازند. این شرکت همچنین در دهه 90 به صفر شرکت کرد ، ابتکاری که این شرکت را راهنمایی کرد که چگونه می تواند شکاف ثروت نژادی کشور را برطرف کند.

سبزها تسلیم می شوند؟

با این حال ، برخی از حامیان حقوقی می گویند گرین تامب باید اعتبار بیشتری در ازای خرید عموم مردم از اورنج کانتی داشته باشد ، یا باید از این منشور به نفع ذینفع محروم شود. در واقع ، مقامات محلی راه زیادی را در ایجاد استقبال از Green Thumb طی کرده اند. آژانس توسعه صنعتی شهرستان اورنج ، که در تلاش است تا این شرکت را وارد این منطقه کند ، به Green Thumb بسته ای از کسر مالیات برای استقرار در وارویک ، به ارزش حدود 27 میلیون دلار در مدت 15 سال ، اعطا کرده است. این شرکت همچنین از موانع نظارتی که تهدیدی برای به تاخیر انداختن فعالیت های خود دارد ، سود برده است.

Green Thumb با خرید مجوز پزشکی از یک شرکت دیگر به قیمت 60 میلیون دلار در سال 2019 وارد بازار نیویورک شد و ایالت در ابتدا درخواست انتقال کارخانه تولیدی خود به Warwick از محل اصلی خود در Schenectady را رد کرد. دولت کوئومو می خواهد شرکت های ماری جوانا پزشکی را از این کار منع کند تا زمانی که ایالت بازار را برای استفاده بزرگسالان باز کند.

اما حتی پس از قانونی شدن علف های هرز ، Cuomo یک نهاد نظارتی برای صنعت ، هیئت کنترل حشیش ایجاد نکرد. دولت کتی هوچول رهبران خود را در دو هفته اول ریاست جمهوری خود تعیین کرد و این کمیته برای اولین جلسه خود در روز سه شنبه تشکیل شد.

سناتور مارتوچی گفت که قبل از تشکیل هیئت مدیره برای جابجایی Green Thumb مداخله کرد ، بنابراین می توان آن را در یک مرکز پردازش در حال ساخت مجدد بازسازی کرد.

“من می دانم که همکاری با ما مهم است [state] مارتوچی در ابتدای راه گفت: “بخش بهداشت ، دفتر فرمانداری و شرکت اطمینان حاصل کنند که ما جدول زمانی را تغییر دهیم.” “و ما انجام دادیم.”

بن کوولر ، مدیرعامل Green Thumb (مرکز) ، توسط یک رئیس و سرپرست منتخب در حین مسابقه عکس در محل ساخت شرکت در وارویک ، نیویورک نگهداری می شود.

بن کوولر ، مدیرعامل Green Thumb (مرکز) ، توسط یک رئیس و سرپرست منتخب در حین مسابقه عکس در بنیاد شرکت در وارویک ، نیویورک نگهداری می شود.

پیکان

بن کوولر ، مدیرعامل Green Thumb (مرکز) ، توسط یک رئیس و سرپرست منتخب در حین مسابقه عکس در محل ساخت شرکت در وارویک ، نیویورک نگهداری می شود.

کارولین لوئیس

عوامل زیادی در انتخاب مکان برای دفتر مرکزی Green Thumb در نیویورک دخیل هستند ، اما “سر در میان آنها برای ما جامعه را به هم می ریزد و به جایی می رسیم که ما از آن استقبال می کنیم” ، کوولر به WNYC / Gothamist گفت.

برخی از معماران مجموعه و مالیات ماری جوانا نیویورک ، که با در نظر گرفتن مشروح طراحی شده اند ، حکمت دادن چنین کمک هزینه ای بزرگ به شرکتی با منابع مالی عظیم را زیر سال برده اند.

رهبر اکثریت کریستال پیپلس استوکس ، که حامی اصلی قانون ماری جوانا است ، در ماه آوریل به VICE گفت: “این افراد پول کافی برای خرید هر آنچه می خواهند دارند.”

نیویورک تایمز گزارش می دهد که استفاده از حشیش برای بزرگسالان بیان می کند که نیمی از مجوزها باید به تأمین کنندگان مالی اجتماعی اعم از افرادی که از جنگ با مواد مخدر آسیب دیده اند ، تعلق گیرد و شامل مواردی برای ایجاد فرصت برای شرکت های کوچکتر است. تا زمانی که صاحب مشاغل نتواند مجوز کسب کند ، Green Thumb قادر به فروش ماری جوانا برای تفریح ​​نخواهد بود و مشخص نیست که چقدر طول می کشد. در عین حال ، این شرکت می تواند فرایند 18 ماه یا بیشتر را برای ایجاد امکانات و تولید محصولات شاهدانه برای فروش آغاز کند.

کوولر استدلال می کند که مشاغل کوچک که می خواهند داروخانه یا سالن شاهدانه راه اندازی کنند از گیاهان داران مطلع مانند Green Thumb سود خواهند برد زیرا آنها مجبور نخواهند بود تا زمانی که محصولات ماری جوانا در قفسه ها هستند منتظر بمانند.

و کلانتر شهرستان وارویک ، اسویتویک ، از مالیات بعنوان یک سرمایه گذاری خوب دفاع کرده است.

سویتون به جمعیتی که در محل جمع شده بودند گفت: “این برای وارویک برای نسل آینده است.” “در حال حاضر ممکن است بتوانیم امکانات مدرن داشته باشیم که در آن جوانان جامعه ما … می توانند در شهرستان اورنج زندگی کنند ، شغل خوبی پیدا کنند و در اینجا کار کنند و از کیفیت زندگی ما لذت ببرند. از بزرگ شدن در این منطقه لذت ببرید. این شهر.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *