چگونه من و دین عاشقانه را در رابطه خود زنده نگه می داریم


امروز به اشتراک بگذارید ناهمسان – و دیگران شخصی -از دستور العمل های معمول و توصیه های تغذیه ای من ، با این حال ، به همان اندازه برای رفاه اهمیت دارد… سلامتی ، عشق برای مدت طولانیتیم JSHealth به من توصیه کرد که در مورد آن بنویسم – بنابراین فکر کردم این… هاها!

من در خانواده ای بزرگ شدم که روابط با کیفیت همیشه اولویت اصلی آنها بود. مادرم مشاور روابط و روابط جنسی است که اغلب بینش های خود را با او در میان می گذارد.به علاوه ، والدین من همیشه ازدواج را بر همه چیز مهم تر می دانند. که می دانم فوق العاده نادر است نوار را بالا برد!

بنابراین به جرات می توان گفت که ازدواج من ممکن است. (و از جهاتی هم بسیار) مهمترین چیز در زندگی من ، نقطه کامل

ازدواج چیز زیبایی است من همیشه از جهات مختلف معتقد بودم که این ارزشمندترین سفر زندگی من است. با نیمه دیگر خود آشنا شوید. کار مشترک برای ایجاد روابط عمیق و معنی دار از طریق شادی ها و سختی های زندگی باید یکی از لذت بخش ترین تجربیات باشد.

یک رابطه خوب برای دین و من مهم است. ما در حال ورود به یازدهمین سال زندگی خود هستیم. من می خواهم چیزی را به اشتراک بگذارم که ما را به هم نزدیکتر و متصل می کند. حتی هنگام ایجاد یک تجارت مشترک (که حداقل می تواند بسیار استرس زا باشد!):

  • آخر هفته با هم – ما سعی می کنیم از همه مشاغل اجتناب کنیم. ما زمان زیادی را با هم گذرانده ایم (در سال های اخیر) و وقت با کیفیتی را با هم گذرانده ایم ، پیاده روی کرده ایم ، به باشگاه برویم ، با هم آشپزی کنیم. اگر بچه داریم ، فقط به آنها اجازه می دهیم در این زمان با کیفیت به ما بپیوندند. و مطمئن شوید که زمان را تنها می گذرانیم!
  • هر شب ساعت 21:30 این فناوری را خاموش کنید. – زندگی ما را تغییر دهید! (موافق باشه! شاید بعضی شبها برای دین ساعت 10 شب باشد هااا)
  • بدون تلفن در اتاق خواب – به اتاق خواب ما کمک کنید تا فضایی مغذی باشد که آرام ، آرامش بخش و برای زندگی مشترک برای ما مفید باشد. دین می داند که به تماس ها از طبقه پایین یا بیرون پاسخ می دهد.
  • تعطیلات سالانه با هم – هر سال در کریسمس از زمان شروع JSHealth ، من و دین فقط دو هفته در تعطیلات بودیم ، هر دو ، و از لحظات خاصی با هم لذت می بریم. این گونه است که ما آن را از سالهای شدید کارمان جبران می کنیم. ترک رسانه های اجتماعی در این مدت نیز بسیار مهم است.
  • از مقایسه/آنچه دیگران فکر می کنند خودداری کنید. – به یاد دارم که در رابطه ای بودم که خیلی به فکر دیگران فکر می کردم. من فردی خودجوش هستم و خودم را بیش از حد به آنچه دیگران بطور کلی فکر می کنند توجه می کنم. اما وقتی با دین آشنا شدم یادم می آید احساس می کردم بقیه دنیا اهمیتی ندارند. و حقیقت این است من و دین احساس می کنیم که دنیای ما با هم ارزشمند است. بقیه مهم نیست بسیار مهم است که این را به خود یادآوری کنید. از آنجا که مردم تمایل به قضاوت و گاهی حسادت دارند – شما نمی توانید مراقب محافظت از روابط خود باشید. در آغاز ازدواج من شنیده ام که مردم درباره چیزهای بد صحبت می کنند. و این در مورد دین صادق نیست … و این به من یادآوری می کند که اهمیت خودداری از قضاوت دیگران و تمرکز بر حقیقت خود را دارید.
  • از کمال دوری کنید – هر دوی ما دارای شخصیت های نوع A هستیم – فشار زیادی را بر خود وارد می کنیم تا همه کارها را درست و بی نقص انجام دهیم. ما سخت کار می کنیم تا این امر به عاملی در روابط ما تبدیل نشود. یا برخی از هفته ها صمیمیت ما کمتر از بقیه است زیرا خستگی از کار مشکلی ندارد. من فکر می کنم در دنیایی که ما در آن زندگی می کنیم ما انتظار داریم همه چیز همیشه بی نقص باشد. وقتی این فشار را برطرف می کنید به وضوح می بینید که آنچه مهم است ، بیشتر اوقات اتفاق می افتد. ما همیشه به خود یادآوری می کنیم که “همیشه لازم نیست که کامل باشد.”
  • کاهش استرس برای رابطه جنسی بهتر – من دوست ندارم در مورد زندگی جنسی خود زیاد صحبت کنم. از آنجا که می دانم چنین چت هایی می تواند منجر به مقایسه شود. مادر بودن متخصص جنسی است من می دانم که رابطه جنسی چقدر مهم است. اما خوب و مداوم است. من و دین هر دو به صمیمیت در روابطمان اهمیت می دهیم و مطمئن هستیم که زمان را با هم می گذرانیم ، که منجر به خواسته های طبیعی و یک زندگی جنسی داغ می شود. من به شما می گویم که رابطه جنسی با افزایش سن بهتر می شود. شما فقط بدن خود را به اندازه کافی می شناسید. و من همچنین معتقدم که بدن باید احساس آرامش کند – بنابراین کاهش استرس در ماندگاری عشق برای همیشه بسیار مهم است.
  • ما می دانیم چه چیزی مهم است- ازدواج ما در هر شرایطی حرف اول را می زند. بقیه اولویت دوم ماست. ما باهم کار میکنیم بنابراین این ایده مهم است و احتمالاً دلیل بزرگی است که چرا ما اینقدر خوب با هم کار می کنیم. اگر کار و تجارت حرف اول را بزند ، استرس زیادی به ما وارد می کند.
  • در کنار هم ، خوب و بد – ما زندگی زیبا و سرشار از برکت داریم. اما من در دو سال گذشته پس از صدمه شخصی که علائم PTSD را برایم به همراه داشت ، دچار مشکلات روحی و روانی بسیار شدیدی بودم. نگرانی هایی که احساس می کنم همه مربوط به از دست دادن عزیزانم است. بزرگترین ترس من بر روی سطح قرار گرفت. برای شفافیت 100٪ ، احساس می کنم نزدیکترین افرادم را از دست خواهم داد. من در مورد از دست دادن افکار مزاحم وحشتناکی دارم. دین برای من بسیار قوی و فداکار بود. و شاید روزی مجبور شوم همین کار را با او انجام دهم. این زندگی است. این کامل نیست و مواقعی وجود دارد که پر از درد است. شما باید انتخاب های آگاهانه ای داشته باشید تا از طریق خوب و بد کنار هم بمانید. اگرچه دو سال گذشته سخت بوده است اما این ما را به هم نزدیک کرد. روزهای سخت به شما کمک می کند ارتباط عمیق تری با زندگی و عزیزان خود برقرار کنید.
  • توجه – اگر همدیگر را ندارند همه چیز رنج می برد شاید دلیل اصلی این باشد که ما می توانیم هر روز با هم کار کنیم.

هیچ چیز کامل نیست و گاهی اوقات شکست می خوریم. و این هم اشکالی ندارد. “ما تمام تلاش خود را کردیم” مهمترین چیز است.

این یادداشت همچنین بیان می کند که فرهنگ ما از طریق رسانه (فیلم ، کتاب و غیره) عشق و روابط را به حدی ارتقا داده است که رسیدن به آن غیر ممکن به نظر می رسد. من آن را در زندگی شخصی کاری و کاری خود بسیار می بینم. هرگز فراموش نمی کنم پست اخیر اینستاگرام را بخوانم که در آن آمده بود: یک رابطه سالم عشق است که احساس می شود. کاسه جو دوسر گرم با دارچین و عسل. احساس امنیت کنید گرم داخل و راست احساس خوبی برای روح دارد این کیکی نیست که روی آن درخشش ، خامه و شکلات چکه کرده باشد.

و حقیقت دارد رابطه جایی است که دو نفر دور هم جمع می شوند و سفری ناکارآمد را آغاز می کنند. اما شاید تجربه ای یکبار در طول زندگی که شما خود و دیگران را به عنوان ذات خود می شناسید ، معنا ، شادی و زیبایی زیادی را برای اطرافیان شما به ارمغان بیاورد.

مقایسه روابط خود با دیگران واقعاً خطرناک است زیرا هر رابطه بسیار متفاوت است.

من فقط می توانم هر روز دعا کنم که این عشق و شادی بزرگ برای همیشه پایدار باشد.

عاشق جسی ایکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *