کالیفرنیا برداشتن کاندوم بدون رضایت را غیرقانونی می داند

کالیفرنیا برداشتن کاندوم بدون رضایت را غیرقانونی می داند


سکرامنتو ، کالیفرنیا پس از امضای لایحه ای توسط گاوین نیوزوم ، کالیفرنیا اولین ایالتی شد که “قاچاق” یا برداشتن غیر مجاز کاندوم در هنگام رابطه جنسی را ممنوع کرد.

اقدامات برای اصلاح قانون مدنی ایالت ، افزودن قانونی به تعریف مدنی ایالت از جنسیت جنسی. این امر روشن می سازد که قربانیان می توانند از متهمان برای خسارت ، از جمله خسارت ، شکایت کنند.

برداشتن کاندوم بدون رضایت شفاهی غیرقانونی است.

دموکرات های مسیحی در پارلمان روسیه در سال 2017 پس از مطالعه ای در دانشگاه ییل در آن سال مبنی بر افزایش سرقت برای زنان و مردان ، سعی کردند آن را به جنایت تبدیل کنند.

تحلیلگران قانون می گویند که می توان آن را یک جنایت جنسی جنایتکار دانست ، اگرچه به ندرت تحت پیگرد قانونی قرار می گیرد زیرا به سختی می توان اثبات کرد که مرتکب عمدی بوده است نه تصادفی.

ارائه دهنده تحقیقات آموزشی حقوقی ارائه دهنده خدمات احساسی از پیش نویس این قانون حمایت کرده و می گوید این قانون می تواند به کارگران جنسی اجازه دهد از مشتریانی که کاندوم را برمی دارند شکایت کنند.

اعضای کنگره در شهر نیویورک و ویسکانسین قبلاً قوانین مربوطه را وضع کرده اند.

گارسیا گفت: “این قانون برای اولین بار در نوع خود در کشور است ، اما من از ایالت های دیگر می خواهم که از دستورالعمل کالیفرنیا پیروی کنند و روشن کنند که دزدی دریایی فقط جنایت نیست ، بلکه جنایت است.”

نیوزوم همچنین پیش نویس دوم قانون گارسیا را تصویب کرد که در آن تجاوز به همسر مانند تجاوز جنسی بدون ازدواج است ، به استثنای قانون تجاوز در صورت ازدواج قربانی با مجرم.

n این جمعه ، 10 سپتامبر 2021. عکس فایل ، دولت کالیفرنیا ، گاوین نیوسوم ، پس از رأی فراخوان در یک مرکز رای گیری در ساکرامنتو ، کالیفرنیا ، در یک کنفرانس مطبوعاتی به س questionsالات گوش می دهد.
AP

او گفت: “تجاوز تجاوز است.” “و مجوز ازدواج بهانه ای برای خشونت بارترین و تراژیک ترین عمل جامعه نیست.”

استثنائات به دورانی برمی گردد که انتظار می رفت زنان از شوهران خود اطاعت کنند. کالیفرنیا قبلاً یکی از 11 ایالت های تمایز بین تجاوز همسر و سایر انواع سوء استفاده جنسی بود.

هیچ تفاوتی در حداکثر مجازات وجود ندارد ، اما کسانی که در حال حاضر به تجاوز همسر محکوم شده اند می توانند به جای حبس یا حبس ، مشروط شوند. طبق قانون فعلی ، آنها باید به عنوان مجرم جنسی ثبت شوند ، اگر این عمل شامل زور یا خشونت شود و همسر به حبس دولتی محکوم شده باشد.

روز چهارشنبه ، نیوزوم تمدید قانون محدود کردن قربانیان از طرح دعاوی مدنی را در صورت تجاوز جنسی توسط مأموران اجرای قانون که در آن منطقه ، با لباس یا مسلح در آن زمان بودند ، تصویب کرد.

او همچنین لایحه ای را برای افزایش دسترسی به برنامه های متنوع برای بزهکاران نوجوان بدون خشونت با هدف تشویق بازتوانی بیشتر تصویب کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *