کدام زن باردار روزه را منع می کند؟


با وجود روزه داری ، سوالات زیادی وجود دارد که باردار هستند یا نیستند به گفته یک پزشک متخصص افرادی که شرایط زیر را دارند نباید روزه بگیرد از آنجا که هیچ دو نفر شرایط مشابهی ندارند ، در صورت وجود اگر علائم زیر را دارید ، لطفاً با پزشک خود مشورت کنید. اگر شرطی وجود ندارد اطلاعات زیر را ندارید ، لطفاً مقاله “روزه داری و بارداری” را در این وب سایت مشاهده کنید.

کدام زن باردار روزه را منع می کند؟

1. زنان باردار مبتلا به دیابت

زنان باردار با سابقه فشار خون حاملگی و همچنان رنج می برند آن ها هستند

3. زنان بارداری که مستعد بیماری کلیوی هستند

4. زنان باردار مبتلا به اختلالات گوارشی این به معنی تهوع و استفراغ شدید است. آنها دارند و مقدار غذایی که دریافت می کنند اندک است.

5. زنان باردار با سابقه بارداری های سخت ، مانند سابقه سقط مکرر ناباروری طولانی مدت داشته یا داشته و برای مدت طولانی باردار شده اید علاوه بر این ، زنان باردار با سابقه مرگ جنین در رحم دارای ناهنجاری هستند. این آناتومی رحم است که در آن جریان خون رحم مختل می شود ، به عنوان مثال با فیبروم رحم. و دارای رحم یا دیواره رحم دو شاخ است

6. زنان باردار با تپش قلب و تعریق بعد از افطار و گاهی فشار. خون آنها افتاد و بیهوش شد. (زیرا گردش خون بعد از افطار غیر طبیعی است و تمام خون به دستگاه گوارش می رود و فشار خون کاهش می یابد.
انجام دادن.)

7. مادرانی که در سه ماهه اول باردار هستند و حالت تهوع و استفراغ دارند. کسانی که در مراحل پایانی بارداری هستند و در سه هفته آخر بارداری هستند. سابقه مشکلاتی مانند جفت سرراهی در 3 هفته آخر بارداری بدون اینکه متوجه آن باشید وجود دارد
چادو

8. مادرانی با سابقه زایمان کودک کم وزن (2500 گرم) بله اگر مادر شما BMI کم و وزن بدن پایینی دارد ، نباید گرسنگی بکشد زیرا وزن بدن پایین مادر نشان دهنده کمبود غذا است. مادر این مدل کودک است. آنها با وزن کمتر از حد طبیعی به دنیا آمدند.
9. زنان باردار که دارای کمبود وزن هستند افزایش وزن برای هر خانمی به این شکل است. متفاوت. از متخصص تغذیه خود برای جزئیات بیشتر بپرسید.

10- مادرانی که دیر زایمان می کنند نیز نباید روزه بگیرند. زیرا امکان پذیر است آسیب به شریک

اگر مادر روزه است و حرکت جنین زیادی احساس می کند بسیار کم. حتماً در مورد میزان حرکتی که کودک شما انجام می دهد با پزشک خود مشورت کنید.

مادران دوقلو نباید روزه بگیرند.

13. مادرانی که در هفته های آخر بارداری باردار هستند نیز زودرس هستند. معاف این به این دلیل است که جریان جفت در هفته گذشته محدود شده است. مرحله رشد سرعت جنین کاهش می یابد و میزان مایع آمنیوتیک به طور متوسط ​​به عنوان مادر کاهش می یابد.
حدود 10 تا 12 ساعت در روز مایعات دریافت نکنید.

مادران مبتلا به بیماری قلبی

مادر بی چون و چرا که ما در موردش صحبت کردیم اما هنگام روزه داری رنگ پریده شد. آنها بعد از افطار دچار ضربان قلب می شوند یا دچار ضربان قلب می شوند و از روزه گرفتن معاف هستند.

مادران سیگاری که روزانه چندین نخ سیگار می کشند

افراد زیر 18 سال ، وزن کمتر از 50-45 کیلوگرم و BMI پایین دارند.
آنها بارداری های پرخطر دارند و نباید از گرسنگی بمیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *