کورتیس اسلیوا با اتوبوس بی خانمان NYC به کمپ در منطقه قایق صحبت می کند

کورتیس اسلیوا با اتوبوس بی خانمان NYC به کمپ در منطقه قایق صحبت می کند


کورتیس اسلیوا ، نامزد جمهوری خواه ریاست جمهوری ، راه حلی جدید برای مشکل بی خانمانی در شهر نیویورک ارائه کرده است: بازگشایی یک ساختمان اداری بزرگ که تحت فرمان شهردار لاگواردیا در دهه 1930 قرار داشت و بیش از یک قرن پیش بسته شد.

اسلیوا گفت: “آنجا فضای خالی زیادی وجود دارد.” آنها می توانند هوای تازه تنفس کنند ، غذای خوب ، لباس داشته باشند و به آنها این فرصت را می دهد که به مسیر اصلی خود بازگردند. “

رئیس نگهبان فرشتگان می خواهد Camp LaGuardia را بازسازی کند ، ساختمانی 1000 تختخوابی و 258 هکتاری که در زندان سابق زنان در چستر نیویورک ساخته شده است.

اسلیوا گفت: “این برای مشکل الکل تجدید قوا است ، شما می توانید از خودتان مراقبت کنید و می توانید تجارت را یاد بگیرید.” وسوسه های زیادی وجود دارد. “

پیچیده مفهوم نام شهر است ، شهردار فیورلو لا گواردیا ، که در سال 1934 این کار را برای مبارزه با ازدحام جمعیت در شهر ناشی از افسردگی انجام داد. لا گاردیا که در حال پیشرفت بود ، اردوگاه خود را “تعمیرگاه انسانی” نامید.

برای چندین دهه ، مردان نیویورک با اتوبوس های معمولی به اردو می رفتند و می رفتند. کسانی که دور هم جمع می شوند ، تشویق می شوند که به عنوان کارگر روزانه یا کارخانه مرغداری محلی به دنبال کار باشند.

Camp LaGuardia یک محوطه 1000 تختخوابی 258 هکتاری است که از زندان سابق زنان در چستر ، نیویورک ساخته شده است.
جان لاززارو

پل برین مهاجر آلمانی 30 سال است که در آنجا مرغ و بز پرورش می دهد. Adam Kropiewnicki ، مسافر قطبی غیر انگلیسی زبان ، به مدت 7 سال به این ملک سفر کرد تا اینکه شهر مترجم را قطع کرد تا از او بپرسد چه می خواهد. معدنچی سابق ذغال سنگ می گوید که فقط می خواهد به لهستان برگردد و در کنار خانواده اش باشد. به گزارش لس آنجلس تایمز ، یک داوطلب غیرانتفاعی آمریکایی برای او بلیط یک طرفه خرید.

در سال 2007 ، منتقدان آگاه مانند شهردار بلومبرگ به دنبال کاهش جمعیت مسکن بودند. این ملک به قیمت 8.5 میلیون دلار به اورنج کانتی فروخته شد و بسته شد. اگرچه برنامه های توسعه به تعویق افتاده است ، اما کمپ لاگاردیا تبدیل به یک قلعه شده است ، علف هرز از بین رفته است.

همه شباهت های Sliwa را به خاطر نمی آورند.

کمپ لاگاردیا ، پناهگاه بی خانمان نیویورک واقع در چستر ، نیویورک
ساکنان این ساختمان در سال 1997 دیده شدند.
نیویورک پست

افراد بی خانمان “آن را دوست ندارند زیرا به شهر متصل هستند. مریبت سیمان ، مدیر سابق این سایت ، به The Post گفت: “این 90 کیلومتر دورتر است.” “بسیاری از آنها نمی خواهند آنجا باشند. برخی حضور در این کشور را تحسین می کنند اما این کار آسانی نیست. “

با شیوع بیشتر اعتیاد به مواد مخدر و بیماری های روانی در افراد بی خانمان شهر ، مردم چستر نیز شروع به شورش کردند. در سال 2002 ، ساکن کمپ لاگوردیا هنگام رانندگی با دوچرخه ، جین اسکلتا محلی را با بطری شکسته روی برگ پرت کرد.

در سال 1996 ، 12 نفر به دلیل افتتاح سرویس تحویل کوکائین در شهر بازداشت شدند. به نوشته آن زمان ، در آن سال ، بیش از 98 افسر پلیس از پلیس محلی به اتهام حمله به قصد قاچاق پیدا شدند.

کام لاگواردیا
وضعیت کمپ لاگاردیا از زمان بسته شدن به طور قابل توجهی بدتر شده است.
JC وارد می شود

ادوارد ای دیانا ، کلانتر سابق اورنج کانتی که به خرید اردوگاه کمک کرد ، مستقیماً گفت که روزهای صادرات خسارت های شهری به جامعه او به پایان رسیده است.

وی گفت: “مقامات مشکل دار باید مسائل مربوط به حوزه قضایی خود را اداره کنند و مشکلات خود را در حوزه های قضایی دیگر قرار ندهند.”

کام لاگواردیا
همه ساکنان آن منطقه از بودن در آنجا لذت نمی بردند.
JC وارد می شود
کام لاگواردیا
در ابتدا ، از این ترکیب برای مبارزه با بی خانمانی های شهری ناشی از افسردگی استفاده می شد.
JC وارد می شود

اگر کمپ لاگاردیا نبود ، اسلیوا پیشنهاد می کند که رکود در قلب شهر نیویورک می تواند معامله ای را ایجاد کند که منجر به ورود مالیات مالیات شهر به اقتصاد محلی شود. وی توصیه کرد تعمیرگاه متروکه Mount McGregor در مورو ، نیویورک یا احتمالاً پلاتسبورگ را تعمیر کنید.

اسلیوا اضافه کرد که وقتی خلبانان اولین میلیارد دلار سرمایه Chirlane McCray را تعطیل کنند ، پول بیشتری برای خلبانان وجود دارد.

اسلیوا گفت: “مقدار زیادی زباله.” “آنچه ما اکنون انجام می دهیم ، کار نمی کند.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *