یانکیز به دلیل آسیب دیدگی لگن ، دی جی LeMahieu نشسته است

یانکیز به دلیل آسیب دیدگی لگن ، دی جی LeMahieu نشسته است


مصدومیت دیپ لمهیو از ناحیه لگن او را از لیست مهم دیدارهای جمعه شب یانکی ها در برابر Rays کنار گذاشت و وضعیت او همچنان در دو روز پایانی فصل معمولی در نوسان بود.

داور بعدازظهر جمعه به ملاقات او رفت ، اما سرپرست آرون بون بعد از رویارویی یانکی ها با ریها با نتیجه 4-3 در برانکس ، از او خبری نداشت.

بون گفت: “من با مربی می روم و همه چیزهایی را که در برابر او داریم می بینم.” “اما من در حین بازی چیزی ندارم ، مگر اینکه او امشب آنجا نباشد.”

Rougned در جایگاه سوم در موقعیت LeMahieu شروع کرد و 0-4-4 شامل یک ضربه شد تا بازی را با تساوی در رتبه دوم به پایان برساند.

مصدومیت مفصل ران باعث شد لمهیو در بازی شنبه مقابل رد ساکس حضور نداشته باشد ، اما او چهار بازی بعدی را قبل از ترک پنجشنبه با مصدومیت ران شروع کرد.

DJ LeMahieu
پست نیویورک: چارلز ونزلبرگ

“من فکر می کنم [Thursday was] فقط در نيمه آن روز ، وقتي بازي در حال انجام بود ، ديشب او را پايين آورد. ” “این فقط چیزی است که ما باید بقیه راه را با آن کنار بیاییم.”


بعد از اینکه فصل خود را به پایان رساند وقتی که روز سه شنبه در تورنتو با مربی از میدان خارج شد ، جیمسون تایلون می تواند 162 بازی برای یانکی ها آغاز کند.

دست راست او یک گلوله در روز جمعه در ورزشگاه یانکی پرتاب کرد و قطعه پارچه ای از ناحیه مچ پای راست خود را مورد بررسی قرار داد ، که روز سه شنبه بهبود یافت. به گفته بون ، او از کنفرانس “با بازی زیاد” برای شروع یکشنبه بیرون آمد.

“[It went] واقعا خوب است ، “بون گفت. “او تیزبین است. ظاهر او بسیار خوب است. احساس خیلی خوبی داشت. مهمتر از همه ، بازوهای او و همه چیز خوب بود. الاغ پاسخگو است هیچ لطفی نمی کند ، او اجازه می دهد تا رسیده شود. مکانیک های او صدا واقعی است. بنابراین باید بگویم که گاومیش که او انداخت بسیار دلگرم کننده بود. “

بازگشت تایلون باعث می شود که یانکی ها از شروع به کار یا شروع بازی خود در روز یکشنبه قبل از بازی با کارت وحشی در روز سه شنبه دعوت نکنند.

اگر شروع یکشنبه بهتر از اولین موردی باشد که از لیست مصدومیت باز می گردد – وقتی او تنها 2 پوند است / در حالی که از بلو جیس خارج شده است – در صورت عبور یانکی ها ، تایلون همچنان می تواند پرونده خود را به پلی آف برساند. بازی کارت های طبیعت


کایل هیگاشیوکا سومین بازی پیاپی را پشت صفحه شروع کرد و نستور کورتس جونیور را گرفت. و نتیجه 0 بر 3 شد. گری سانچز پسرش را برای نهمین بار با یک تساوی در پایه دوم زد و ضربه زد.

بون گفت سانچز – که DH را برای تیم در بازی هیگاشیوکا که هفته گذشته در تورنتو برگزار شد انجام داد – سالم بود و شنبه بعدازظهر شنبه جردن مونتگومری را گرفتار می شود.

«امشب یک نفر و فرد دیگر گرفتار می شود [Saturday]”بون گفت. “بنابراین تطبیق هوشمندانه ، من این روش را بیشتر دوست دارم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *