20 ایده برای ذخیره سازی شیشه میسون خالی


آیا تعداد زیادی شیشه بنایی خالی در خانه دارید؟ این لیست ایده های خالی برای ذخیره سازی شیشه های سنگ تراشی به شما کمک می کند تا بازیافت کرده و از آن هوشمندانه استفاده کنید!

اگر مجموعه ای از کوزه های بنایی خالی دارید که منتظر استفاده هستند دست خود را بالا بیاورید.

از مربای توت سیاه ، سس گوجه فرنگی ، تا هدایای گلدار. برای بسیاری از ما شیشه های شیشه ای در حال ریختن بود. به جای پرتاب کوزه های خالی در سطل بازیافت من آن را در سراسر خانه استفاده می کنم

من در ابتدا هنگامی که مادربزرگ به من هدیه ای قدیمی داد ، از شیشه های بیشتری استفاده کردم. من از آنها برای تزئین و نگهداری وسایل در خانه استفاده می کنم – مانند قلم های روی میز من!

قلم های رنگارنگ در کوزه های قدیمی

در طول این سالها کوزه های بیشتری به دست آورده ام. بنابراین راههای بیشتری برای استفاده از شیشه ها برای محلول ذخیره سازی خانه ام پیدا کردم.

اندازه آسیاب

اندازه آسیاب ها بیشتر از آن چیزی است که تصور می کنید. و همچنین مارک ها و رنگ های مختلف وجود دارد! توپ به خاطر بطری های فیروزه ای رنگ زیباش معروف است و نسخه های جدیدی نیز تولید می کند.

به طور کلی ما سه اندازه اصلی داریم: کوارت (شیشه بزرگتری که ممکن است برای نگهداری کوزه ها در انبار خانه خود مشاهده کنید) ، شیشه پینت (قوطی معمولی کنسرو) و نیم پیمانه.

شما همچنین یک “پینت بالا” ، یک بطری گلابی شکل پیدا خواهید کرد. کوزه های تخت که بسیار کوچک و پهن هستند ، کوزه های کوچک و خیلی بیشتر. هرچه بیشتر می توانید از آن استفاده کنید!

روشهای خلاقانه زیادی برای استفاده از شیشه های سنگ تراشی و لوازم جانبی وجود دارد که آنها را هوشمندتر می کند – راهنمای لوازم جانبی من را در پایین این پست ببینید!

20 ایده برای ذخیره سازی شیشه میسون خالی

جا قلمی

همانطور که در بالا مشاهده می کنید من عاشق ظاهر کوزه های قدیمی روی میز با قلم های رنگارنگ و Sharpies در داخل هستم. این سه شیشه از مادربزرگم است. و کمی برای نگهداری غذا قدیمی است بنابراین این یک لوازم جانبی برای میز شما است.

لوله را جمع کنید

وقتی من کاه توس زیبا داشتم به این ایده عالی رسیدم. باقی مانده از تولد پسرم و من نمی دانم آنها را کجا بگذارم. آنها بسیار زیبا هستند. من می خواهم آنها را نشان دهم. اما نمی خواهم آنها گرد و خاک بگیرند. کوزه های قدیمی زندگی را نجات می دهد!

تقسیم کشو

من اخیراً در حال طوفان مغزی یک ظرف بودم تا ذرت ما را روی نگهدارنده لپه نگه دارد. شیشه های ماسون جان را نجات می دهد! خبر خوب دیگر در مورد این راه حل این است که ظرف در کشوی بلند کوچک است. بنابراین فضای زیادی را اشغال نمی کند

ذرت روی جای بلال در شیشه سنگ تراشی

دارنده فوری نرم افزارهای تخت

3 شیشه متصل = جا بشقابی DYI! یک ظرف شیشه ای به اندازه یک پینت در یک جعبه پنیر قدیمی قرار می گیرد. من تعدادی از این جعبه ها را دارم که در انبار ، قفسه و غیره استفاده می کنم. هنگامی که ما در مهمانی به سبک بوفه در خانه میزبانی می کنیم ، این ظروف را جدا می کنم. مجموعه ای از 3 شیشه سفید رنگ مناسب خواهد بود!

آبدارخانه

شاید به خاطر داشته باشید زمانی که من یک قفسه آشپزخانه داشتم که اندازه مناسبی برای یک لیوان سنگ تراش بود. من غلات و آجیل خود را در آنجا نگه می دارم و نه تنها به راحتی قابل دسترسی است. بلکه خوب به نظر می رسد من هنوز از یک شیشه برای ریختن برنج و غلات ، آجیل و مغز پاپ کورن استفاده می کنم.

گل آرایی

گلهای موجود در ظرف شیشه ای تازگی ندارند. اما آیا می دانید که آنها درپوش خاصی به نام “قورباغه گل” می سازند که به جدا شدن ساقه ها کمک می کند؟ مادر شوهرم آنها را دوست داشت و این زیبایی ها را از باغ خود آورد!

سالاد درست کنید

مواد را بگذارید ، درب را بگذارید ، تکان دهید !!! در یخچال نگهداری کنید

یک لیوان آب

ما از شیشه برای لیوان اصلی نوشیدنی خود استفاده می کنیم! نصف پیمانه کوچک برای کودکان مناسب است. و یک پینت برای …. مناسب است ، یک پیمانه آبجو! به نظر می رسد شیشه از شیشه بسیار شکننده دوام بیشتری دارد.

گچ مغازه

جعبه گچ خرد شد؟ آیا باز گذاشتن درپوش بدون گذاشتن گچ از طرف دیگر سخت است؟ نصف یک لیوان پینت برای نجات!

گچ ذخیره شده در شیشه بنایی

لوازم اداری

پدر کوچولو در خانه شما ممکن است به ظروف نگهداری ، سنجاق ، گیره کاغذ ، پرچ ، سنجاق بابی نیاز داشته باشد – یک کوزه کاج برای همه آنها مناسب است.

صابون شستشوی دست

یک درپوش آداپتور بخرید و یک پمپ صابون فوری دارید. من این کلاه ها را خریدم و برچسب های مطابقت دارند 🙂

درب حبابی برای شیشه های میسون

کره نگهدار

می توانید باترکرهای گران قیمت بخرید … یا از شیشه استفاده کنید! کره را روی پیشخوان می گذاریم تا نرم شود و پخش شود. نصف چوب در یک کوزه نیم پیمانه جا می شود. ماشین ظرفشویی را برای تمیز کردن بین چوب ها قرار دهید.

سرایدار رنگ

آیا می دانید یک قوطی رنگ باز چقدر سخت است؟ و سپس رنگ را به هم می زنید من یک بطری رنگ را برای یک تغییر سریع در دست دارم. یک متخصص رنگ ممکن است به من بگوید که این روش برای نقاشی مناسب نیست ، اما اگر “ضایع” باشد ، فقط می توانم کمی اضافه کنم! تا اینجا برای من کار می کند.

با آنها تزئین کنید!

اشیاء زیبا مانند صدف یا شاخه های دریایی یا رنگ را اضافه کنید. اگر مهارت دارید یا از مزایای Etsy استفاده می کنید و از شخصی بخواهید کار رنگ آمیزی را برای شما انجام دهد ، می توانید این کار را خودتان انجام دهید this این انتخاب عالی از رنگ ها را ببینید!

کنسرو و مربا و ماست وای!

به خوبی شناخته شده است که شیشه ماسون سلطان صنعت کنسرو و نگهداری مواد غذایی است. حتی می توانید از مربا و ترشی برای تهیه ماست یا کفیر ، کامبوچا ، چای آفتابی ، نگهداری چای ، مخلوط کوکتل و موارد دیگر استفاده کنید!

روز آماده سازی

این کوزه ها برای تهیه جو دوسر یک شبه ، پودینگ چیا یا سالاد شیشه ای معروف که در اینترنت مرسوم است بسیار مناسب است. پانسمان را روی آن بریزید و وقتی آماده غذا خوردن هستید در یک کاسه بزرگ مخلوط کنید. یا از آن برای ذخیره سوپ و سس در روزهای آماده سازی غذا استفاده کنید.

امتحان کنید: سالاد کوزه تایلندی و پودینگ انبه

روز آماده سازی پودینگ انبه

جمع آوری گیاهان دارویی

ظرف شیشه ای مناسب برای ذخیره مقدار زیادی گیاهان دارویی است. کمی آب به ته آن اضافه کنید و گیاهان را مانند گل بچینید. روی طاقچه (یک روز) یا در یخچال (چند روز) نگهداری شود.

اتاق خشکشویی

در ماشین لباسشویی یا خشک کن خود یک دکمه شل یا تعویض شده پیدا کنید؟ آن را در شیشه نگه دارید! مادرم وقتی بزرگ می شدم مجموعه ای از دکمه ها را در شیشه ها داشت.

فریزر بستنی دهان پهن

شیشه ای با دهانه پهن برای قالب های سیلیکونی که برای ریختن اسموتی های باقی مانده استفاده می کنیم ، محکم است. قالب ها را داخل شیشه بریزید ، اسموتی ها را بریزید ، آنها را در یخچال نگه دارید تا سفت شوند ، شیشه ها را بردارید!

آیا ایده های بیشتری برای ذخیره سازی شیشه های سنگ تراشی دارید؟ دوست دارم آنها را در نظرات بشنوم !!

لوازم جانبی شیشه میسون

اگر قبلاً به سایت آنها سر نزده اید ، Mason Jar Lifestyle همه چیزهایی را که برای یک کوزه نیاز دارید ، دارد! آنها لوازم جانبی برای انواع کوزه های سنگ تراشی می سازند. از هر کلاهی که می توانید تصور کنید تا نی های قابل استفاده مجدد ، پمپ های صابون ، آستین های سیلیکونی و چراغ های خورشیدی!

لوازم جانبی آسیاب

آمازون انواع لوازم جانبی مفید را ارائه می دهد ، مانند درپوش گل برای چیدمان شیشه.

این برچسب های تخته سیاه برای همه نوع نگهداری بطری ضروری است !! یک قلم گچ بگیرید و یک پیام زیبا بنویسید 🙂

ایده های بیشتری می خواهید؟ جستجوی “بطری” در Etsy و جامعه صنایع دستی به شما دل می دهد !!

مکانی فوق العاده برای نگهداری ظروف میسون خالی

چند کوزه اضافی روی کمد آشپزخانه ام نگه می دارم.

اگر فضای ذخیره سازی دارید کابینت های اضافی در خانه شما نیز کار خواهد کرد. اما به یاد داشته باشید که می توانید با کوزه ها نیز تزئین کنید! اگر قفسه های باز دارید ، شیشه ها را می توان در ردیف های زیبا مرتب کرد!

در صورت خرید عمده یا جعبه اصلی را نگه دارید یا از جعبه مقوایی با جداکننده ها (مانند شراب) برای جدا کردن شیشه ها استفاده کنید.

خرید پست

ایده های ذخیره سازی بیشتر:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *