Airbnb میزبان “VanLife” نیویورک پس از حذف ون غیرقانونی از جاده است

Airbnb میزبان "VanLife" نیویورک پس از حذف ون غیرقانونی از جاده است


فردی که نامش فاش نشده بود و هفت وانت پارک شده در خیابان نیویورک شهر ایربنب اجاره می کرد ، اخراج شد.

نیویورک پست ماه گذشته گزارش داد که دفتر مقامات نیویورک یک ون را در آنچه آنها “سرویس اتاق عمل” می نامند توقیف کرده است. این ون در شرق شرقی و چلسی بود و توسط یک افسر راهنمایی و رانندگی مشاهده شد که “متوجه چیزی در مورد وسیله نقلیه شد … این ثبت نام است و علائم طولانی NJ مدتهاست از بین رفته است ، برخی در سال 2000”. شاید جعبه قفل سقوط کرد پشت وانت کمکی نکرد؟

با توجه به لیستی که تبلیغ می شود افراد می توانند “#LanLife in NYC” را با کمتر از 100 دلار در هر شب تجربه کنند ، حداکثر سه ون خواب وجود دارد – اما بدون توالت.

یوتیوبر ، آپتین ساییدی ، از اقامت خود در ون خبر داد و اشاره کرد که مجری برنامه “نانسی” گفت که این راه خوبی برای پرش به گروه #VanLife است ، همانطور که در اینستاگرام مشاهده شد. او می گوید که استحمام در YMCA یا تمرینات چشمک زن و استفاده از حمام در استارباکس یا نوار محلی توصیه می شود.

سعیدی توضیح می دهد ، “من پنجره خود را کمی باز کردم تا باد وارد شود ، اما وقتی پنجره خود را باز کردید می توانستید صدای دوچرخه کوچکی را که از هر خودرویی که در حال عبور بود ، و هر شخصی که از آنجا عبور می کرد ، بشنوید.” وی در نهایت گفت: “این یک تجربه منحصر به فرد بود. خوشحالم که این کار را کردم ، اما دیگر هرگز این کار را نمی کنم. “

https://www.youtube.com/watch؟v=8pwB18GcNq8

Airbnb اخیراً اعلام کرد ، “ما این رفتار را تحمل نمی کنیم و Airbnb ممنوع الورود در زمین های عمومی است. هم میزبان و هم فهرست مورد نظر از پلتفرم Airbnb ممنوع شده است.”دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *