Coinbase اواخر امسال بازار NFT را راه اندازی می کند

Coinbase اواخر امسال بازار NFT را راه اندازی می کند


Coinbase نیاز به توسعه NFT دارد.

Coinbase سه شنبه گفت بزرگترین صرافی رمزنگاری ایالات متحده در حال راه اندازی بازار برای مجموعه های دیجیتالی منحصر به فرد در اواخر امسال است.

کاربران مجاز به خرید ، فروش و ایجاد توکن های NFT یا به اصطلاح غیر عفونی از طریق Coinbase خواهند بود.

سانچان ساکسنا ، معاون محصول Coinbase گفت: “درست مانند Coinbase به میلیون ها نفر برای اولین بار به روشی آسان و قابل اعتماد به بیت کوین دسترسی پیدا کرد – ما می خواهیم همین کار را برای NFT ها انجام دهیم.”

تهاجم رمزنگاری غول پیکر به NFT ها چالشی را برای OpenSea ایجاد می کند که توسط Mark Cuban ، بزرگترین بازار NFT ها ، هک شده است. بر اساس تحلیل Dune ، OpenSea تنها بین سپتامبر 2021 3 میلیارد دلار معاملات ثبت کرده است و تا کنون 1.3 میلیارد دلار افزایش یافته است.

سهام Coinbase با انتشار اخبار کمی افزایش یافت اما همچنان برای ظهر سه شنبه 3.2 درصد کاهش یافت. سهام این شرکت اغلب با قیمت بیت کوین مرتبط است که در روز سه شنبه 3.1 درصد کاهش یافت.

سهام Coinbase با انتشار اخبار کمی جهش کرد اما همچنان برای بعدازظهر سه شنبه 3.2 درصد کاهش یافت.
گتی ایماژ
حمله Coinbase به NFT ها چالشی را برای OpenSea که توسط مارک کوبان هک شده است ایجاد می کند.
حمله Coinbase به NFT ها چالشی برای OpenSea است که توسط مارک کوبان هک شده است.
خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

توکن های غیر عفونی ، که به NFT نیز معروف هستند ، یکی از انواع دارایی های دیجیتالی هستند که قابل ردیابی هستند ، برگشت ناپذیر هستند. در ساده ترین حالت ، آنها اساساً مانند یک کارت بیس بال با تعداد محدود یا لیست جمع آوری شده هستند.

بر اساس حراج ، آثار هنری دیجیتال مبتنی بر بلاک چین در ماه مارس در کریستیز به قیمت 69 میلیون دلار به فروش رفت و خالقان آن را “در میان سه هنرمند با ارزش زنده” قرار داد. مایک وینکلمن ، هنرمند دیجیتال ، معروف به بیپل ، در ماه مارس هنگامی که اعلام شد آثار او “هر روز: 5000 روز اول” در حراجی در لندن به نمایش گذاشته می شود ، خبرساز شد.

OpenSea با محاسبه 2.5 درصد کاهش فروش از طریق پلتفرم خود درآمد ایجاد می کند. Coinbase توضیح نمی دهد که چه هزینه هایی برای NFT ها اعمال می شود.

ناظران NFT می گویند به هنرمندان اجازه می دهند نسخه دیجیتالی آثار خود را نقد کنند.

NFT بر روی صفحه کامپیوتر
Coinbase می گوید اقداماتی را برای جلوگیری از معاملات داخلی NFT انجام می دهد.
خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

منتقدان می گویند بازار NFT یک حباب بالقوه برای سوء استفاده و کلاهبرداری است – مانند آنچه در سپتامبر هنگامی که کارکنان OpenSea اعتراف کردند از دانش داخلی برای کسب درآمد استفاده می کنند.

OpenSea می گوید کارکنان ناشناس NFT را خریداری کرده اند ، به ویژه اینکه می دانند قرار است در صفحه اول این پلتفرم نمایش داده شوند و ارزش آنها را افزایش می دهد.

Coinbase به فایننشال تایمز گفت که اقدامات لازم را برای اطمینان از وقوع حوادث مشابه در بازار NFT خود انجام داده است.

صفحه نمایش NFT
مدیران NFTs می گویند هنرمندان می توانند از نسخه های دیجیتالی آثار خود درآمد کسب کنند.
گتی ایماژ

“[Our] سیاست تجارت داخلی برای جلوگیری از معامله دارایی های رمزنگاری شده (از جمله NFT) با اطلاعات غیرعلنی توسط افراد مرتبط با شرکت طراحی شده است. ”

بازار NFT Coinbase قرار است پیش از پایان سال راه اندازی شود – و کاربران بالقوه می توانند در حال حاضر برای یک حساب معلق ثبت نام کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *