MIT اظهار نظر دوریان ابوت در مورد خشم توییتر را لغو کرد

MIT اظهار نظر دوریان ابوت در مورد خشم توییتر را لغو کرد


پس از اینکه سخنرانی علمی آینده وی به دلیل عصبانیت “گروه های توئیتری” مخالف دیدگاه های او در مورد تنوع بود ، دانشمند زمین شناسی ، موسسه فناوری ماساچوست را متهم به کاوش در فرهنگ کرد.

دوریان ابوت ، پروفسور زمین شناسی در دانشگاه شیکاگو ، سه شنبه در مطلبی در زیرپوشه Bari Weiss ‘نوشت که MIT هفته گذشته با وی تماس گرفت و گفت که سخنرانی کارلسون وی برای “جلوگیری از بحث” لغو شده است.

یک مقام مسئول که MIT را متهم به تسلیم سریع در تبلیغات توییتری به رهبری یک دانشجوی MIT و فارغ التحصیلان کرد ، خواستار عدم دعوت وی به سخنرانی عمومی سالانه شد زیرا او معتقد بود که ارزیابی آموزش باید بر اساس ارزشها باشد.

او پس از پیگیری مقاله نیوزویک که در ماه آگوست نوشت و در آن او و پروفسور دانشگاه استنفورد ایوان مارینوویچ استدلال کردند که در تلاش برای تنوع کنونی – یا تنوع ، برابری و گنجاندن – در دانشگاه های مختلف رفتار یکسان را نقض می کند ، در توییتر ظاهر شد.

در عوض ، آنها چارچوبی را به نام خیر ، عدالت و برابری تدوین می کنند که در آن “مدیران دانشگاه به عنوان یک فرد رفتار می شوند و از طریق یک فرآیند دقیق و بی طرفانه بر اساس شایستگی ها و معایب خود مورد ارزیابی قرار می گیرند.”

ابوت گفت مخالفانش پس از انتخاب او برای اظهار نظر در مورد آب و هوا و قابلیت زندگی سایر سیارات در MIT ، به توییتر رفتند ، که او آن را “افتخار بزرگی در حلقه من” توصیف کرد.

یک استاد زمین شناسی در دانشگاه شیکاگو پس از نوشتن یک بحث در مورد تنوع ، یکپارچگی و گنجاندن ، در MIT دچار ضربه مغزی شد.
عکس مدی مایر / گتی

او گفت: “گروه کوچکی از ایدئولوگها یک کمپین توئیتری برای لغو سخنرانی علمی برجسته در موسسه فناوری ماساچوست راه اندازی کردند زیرا آنها با برخی از مسائل سیاسی که سخنران مطرح کرده بود موافق نبودند. و آنها ظرف هشت روز موفق شدند.” به

“این واقعیت که این امر به بخشی جدایی ناپذیر از زندگی آمریکایی ها تبدیل شده است ، نباید کاری کند که آنها را شوکه کند و به جامعه لیبرال آسیب زیادی برساند.

“این واقعیت که MIT ، یکی از بزرگترین دانشگاه های جهان ، در وضعیت آشوب قرار دارد ، فقط دیگران را به اتخاذ همین استراتژی تشویق می کند.”

او گفت که هنوز هدف فارغ التحصیلان دپارتمان خود است ، زیرا سال گذشته پیشنهاد مبادله برای “آزادی دانشگاهی و ارزیابی مبتنی بر اصول” را ارائه داد.

دوریان ابوت از MIT انتقاد کرده و گفته است که آنها
دوریان ابوت به MIT ضربه زده است و گفته است که آنها “به سرعت تسلیم شدند” در یک آگهی توییتری به رهبری یک دانشجوی سابق MIT و فارغ التحصیلان.
U شیکاگو

ابوت گفت که دانشجویان سعی کردند تدریس وی را محدود کنند اما توسط روبرت زیمر ، رئیس دانشگاه شیکاگو ، که بیانیه ای را برای آزادی بیان به دانشکده صادر کرد ، رد شد.

سخنگوی MIT در بیانیه ای به پست گفت که این سخنرانی که به میزبانی دپارتمان زمین ، علوم جوی و سیاره برگزار شد ، امسال “به تشخیص این اداره” برگزار نشد.

آنها افزودند که ابوت دعوت شد تا کار علمی خود را در MIT به دانشجویان و اعضای هیات علمی ارائه دهد.

سخنگو گفت: “استاد این پیشنهاد را پذیرفت و دپارتمان با او برای تعیین تاریخ همکاری کرد.”

رئیس بخش EAPS ، پروفسور روبرت فن در هیلست ، افزود که این سخنرانی فقط یک بحث علمی برای دانشمندان نبود ، زیرا شامل اجزای اطلاع رسانی عمومی بود.

ون در هیلست در بیانیه ای گفت: “ما احساس می کنیم که با سر و صدای فعلی ما در موقعیتی نخواهیم بود که فعالیتهای موثر ارتباطی را سازماندهی کنیم.”

“من این تصمیم را بر اساس شرایط خودم ، پس از مشورت با اساتید و دانشجویان این گروه ، و فهمیدن این که برخی از افراد ممکن است اشتباه کنند ، اتخاذ کردم. این توهین به آزادی دانشگاهی است – صفتی که من با آن مخالفم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *