NY 1.5 میلیارد دلار برای مبارزه با مصرف بیش از حد مواد مخدر و سه هفته برای تصمیم گیری در مورد نحوه مصرف آن در اختیار دارد.

NY 1.5 میلیارد دلار برای مبارزه با مصرف بیش از حد مواد مخدر و سه هفته برای تصمیم گیری در مورد نحوه مصرف آن در اختیار دارد.


نیویورک یکی از ایالت هایی است که به لطف شکایت اخیر که این شرکت را متهم به ایجاد اعتیاد به مواد مخدر در ایالات متحده و بحران مصرف بیش از حد مواد مخدر کرده است ، آثار مالی قابل توجهی را از سوی تولیدکنندگان و توزیع کنندگان مواد افیونی تجربه کرده است.

انتظار می رود این توافق حدود 1.5 میلیارد دلار هزینه داشته باشد و لتیتیا جیمز ، وزیر دادگستری نیویورک این هفته یک تور دولتی را آغاز کرد تا میزان انتظار هر منطقه را اعلام کند و شهر نیویورک بین 140 تا 257 میلیون دلار متعهد شد.

این بودجه پس از یک سال با بیشترین تعداد مرگ و میر ناشی از مصرف بیش از حد در تاریخ ایالات متحده – 69،000 مرگ ناشی از مواد افیونی در سراسر کشور توسط مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها تا سال 2020 ثبت شده است. حداقل 4289 مرگ ناشی از مواد افیونی در سال گذشته. ایالت یورک ولسوالی ها بخش قابل توجهی ، حدود 1800 ، را پوشش می دهند که تقریباً 50 درصد نسبت به سال قبل افزایش یافته است.

اندرو کوومو ، فرماندار سابق و قانونگذار ایالت قبل از استعفا در ماه اوت برای این بودجه برنامه ریزی کردند. کوئومو قانونی را امضا کرده است که بر اساس آن وجوه در صندوق های تسویه مواد مخدر جمع آوری شده و برای خدمات سوء مصرف مواد از طریق آموزش ، کاهش خطرات ، درمان و انواع خدمات اجتماعی استفاده می شود. این پول به جای جایگزینی بودجه دولتی موجود ، باید تکمیل شود.

با این حال ، سیاست ها و برنامه های خاصی که دولت به آنها کمک مالی می کند هنوز مشخص نیست. این شرکت حقوقی به WNYC / Gothamist تأیید کرد که انتظار می رود یک هیئت مشورتی برای نظارت بر این تصمیمات در حال راه اندازی باشد. دولت کتی هوچول ، قانونگذار ایالت و سایر نهادها مسئول تعیین هیئت هستند و “امیدوارم [be] به زودی تکمیل می شود. ” هیئت مشورتی قرار است راهنمایی هایی در مورد تخصیص بودجه ارائه دهد ، که انتظار می رود تا 1 نوامبر تکمیل شود.

در نتیجه ، WNYC / Gothamist با برخی از حامیان برای جلوگیری از مصرف بیش از حد مواد افیونی در مورد آنچه فکر می کنند باید اولویت اصلی تامین مالی باشد ، مشورت کرده است.

پایان دوران کمیابی

یاسمین بودنلا ، هماهنگ کننده سیاست های مواد مخدر Vocal-NY ، گفت: “جنجال بر سر دوران کوئومو مبنی بر اینکه ما پول نداشتیم ، و تحت تنش ها بودیم ، اکنون تحت رهبری قاضی تیش جیمز یک مشکل است.” به “دیگر دلیلی وجود ندارد که بخش بهداشت در این منطقه گرسنه باشد.”

بودنلا و دیگر اهداکنندگان می گویند کاهش ریسک برای مدتی بودجه ای تأمین نمی شد ، اما این بیماری همه گیر این مشکل را تشدید کرده بود.

بودنهلا گفت: “یکی از موارد بزرگی که ما خواستار آن هستیم گسترش سریع زیرساخت های کاهش ریسک است که شامل نیاز به خدمات تزریق می شود.”

سازمان های مردمی محلی یا سازمان های غیر انتفاعی معمولاً جایگزین هایی مانند سوزن های تمیز ، اطلاعات داروهای ایمن ، نوارهای تست دارو و قرص های معکوس نالوکسان را در اختیار مصرف کنندگان مستقیم دارو قرار می دهند.

کریستین خایکین ، وکیل ارشد سیاست سلامت در مرکز حقوقی می گوید: “وقتی ما در بحرانی مانند شرایط فعلی هستیم ، این چیزی است که ما واقعاً باید به آن توجه کنیم.”

پرداخت برخی از این سازمان ها در سال گذشته به دلیل مواجه شدن دولت با مشکلات بودجه در زمان شیوع بیماری به تعویق افتاد. برخی نیز از کمبود سوزن و سایر لوازم پزشکی رنج می برند.

جویس ریورا بنیانگذار و مدیرعامل St.Ann’s Corner of Harm Reduction در برانکس است. این شهر در سالهای اخیر برای داشتن بالاترین میزان مرگ و میر ناشی از مواد افیونی با استاتن آیلند رقابت کرده است. ریورا گفت که استاتن آیلند ، برانکس و دیگر مناطق آسیب دیده باید در اولویت تامین مالی قرار گیرند.

او گفت: “من فکر نمی کنم برونکس به هیچ منبع اهمیت داده است.”

ریورا می گوید از تعهد دولت برای جمع آوری کمک های مالی برای آموزش مواد مخدر قدردانی می کند ، اما می گوید این نوع آموزش بیشتر اطلاعات محور است تا انتزاعی.

ریورا گفت: “ما برای شروع کار بیشتر به یک برنامه آموزشی نیاز داریم که با استفاده از دانش مبتنی بر علم و دانش جامعه به مواد مخدر بپردازد.”

رفع موانع درمان

طرفداران پرونده وی تلاش می کردند متن واقعی این بیانیه را به صورت آنلاین در دسترس قرار دهند. ادعا می شود که سفیر اطلاعات را در اختیار حسین قرار داده است. بهبود دسترسی ممکن است به معنای قرار دادن پول بیشتر برای درمان تحت Medicaid ، یک برنامه بیمه دولتی دولتی برای افراد کم درآمد نیویورکی باشد.

علیرغم شواهدی مبنی بر اثربخشی آن در درمان اعتیاد به مواد مخدر ، بوپرنورفین سالهاست که تحت محدودیت است ، تا حدی به دلیل ترس از این که می تواند منجر به خواب آلودگی و تحقیر مفهوم جایگزینی تریاک شود. به

در سال 2020 ، کوئومو قانونی را امضا کرد که با جلوگیری از تأیید بیمه گذاران خصوصی قبل از تجویز بوپرنورفین توسط بیمه گذاران خصوصی ، مانع دسترسی آنها شد. چنین نیازی می تواند مراقبت را در مواقعی حساس برای برخی که به دنبال درمان هستند به تأخیر بیندازد. اما در همان زمان ، وی لایحه ای را ممنوع کرد که همان عمل را در Medicaid ممنوع می کرد.

کوئوم سپس لایحه مشابهی را برای گسترش دسترسی به قانونگذاران که در ماه ژوئن سال جاری قبل از ترک سمت تصویب شد ، امضا نکرد. در همین حال ، دولت وی لیستی از داروهای تأیید شده را برای برنامه Medicaid خود تهیه کرده است ، که از این ماه به اجرا گذاشته شد ، که سه نوع بوپرنورفین را “غیر محبوب” طبقه بندی می کند ، به این معنی که آنها هنوز نیاز به تأیید قبلی دارند.

بودنهلا گفت که این تغییرات دسترسی به داروهای برخی از بیماران را مختل کرده است.

طرفداران پرونده وی در تلاش بوده اند تا متن واقعی این بیانیه را به صورت آنلاین در دسترس قرار دهند.

هوچول در این مورد اهمیتی نداده است ، اما اخیراً متوجه شده است که اسناد اضافی وجود دارد و تأخیر در درخواست مجوز از بیمه گر می تواند منجر شود. وی برخی از اقدامات درمانی را به عنوان بخشی از تلاش برای رفع کمبود پرسنل در تاسیسات ناشی از تحویل واکسن COVID-19 توسط دولت به مدت 30 روز به حالت تعلیق درآورده است.

هوچول این هفته پیش نویس قانون جداگانه ای را برای گسترش دسترسی به درمان های دارویی مانند بوپرنورفین در زندان ها و زندان ها امضا کرد. طرفداران پرونده وی در تلاش بوده اند تا متن واقعی این بیانیه را به صورت آنلاین در دسترس قرار دهند.

خایکن گفت: “افراد زیادی هستند که با اختلالات سوء مصرف مواد در سیستم اصلاحی سروکار دارند و درمان نمی شوند.” به جامعه.

او گفت: “زمان بسیار خطرناکی است.”

صندوق شبه افیونی نیویورک همچنین می تواند مشکل بیمه دیگری را که افراد هنگام ورود به برنامه درمان دارویی با آن روبرو هستند ، حل کند. اغلب موانع دسترسی به خدمات بهداشتی رفتاری بیشتر از سایر مراقبت های پزشکی است. خایکین پیشنهاد افزایش بودجه برای CHAMP ، یک برنامه مدافع دولتی که به مردم در دسترسی به چنین مراقبت هایی کمک می کند ، را پیشنهاد کرد.

سخنگوی وزارت بهداشت شهر نیویورک گفت که مردم محلی در مورد روند تأمین بودجه نامشخص هستند. از سال 2022 ، از هر دریافت کننده کمک هزینه شهر نیویورک خواسته می شود که نحوه مصرف این پول را تا اول نوامبر گزارش دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *