OLC شصتمین سالگرد تاسیس خود را جشن می گیرد! – ورزش پزشکی


توسط استوارت اولسون و هروی لاووی ، بنیانگذاران OLC

در 15 ژوئن 1961 ، درست یک سال پس از بزرگ شدن و بازی در خیابانی کثیف به نام خیابان کلرادو ، استوارت اولسون فتق خود را قطع کرد و استوارت اولسون و انجمن را راه اندازی کرد. او و کارکنانش در دفتری که درست در مقابل دبیرستان شرقی طراحی کرده بود مشغول این کار با کمیسیون مسکن و تجارت نیستند.

استوارت اولسون می گوید: “به طور ناگهانی ، شما در حال تجارت هستید ، چه بدانید و چه ندانید!”

امروزه ، آن شرکت رشد کرده و تبدیل به چیزی شده است که به نام OLC | شناخته می شود شرکت Ohlson Lavoie. شرکت OLC امسال که شصتمین سالگرد تاسیس خود را جشن می گیرد ، چهار دفتر ، معماری ، داخلی و آبزیان است که در دنور مستقر است و دارای دفترهایی در اورلاندو ، قاهره و توکیو است. OLC اکنون در برنامه های تفریحی ، سلامتی و تندرستی ، مهمان نوازی و آبزی پروری تخصص دارد. در 60 سال گذشته ، OLC چهره دنور را تغییر داده ، بر نحوه ورزش ما تأثیر گذاشته و زندگی کارکنان ، شرکای تجاری ، مشتریان و افرادی که در ساختمانهای آن زندگی می کنند ، کار می کنند و بازی می کنند را تغییر داده است.

در سال 1974 ، هروی لاووی به استوارت پیوست ، در نهایت مالک مشترک این شرکت شد و به نام Ohlson Lavoie Corporation تغییر نام داد. هروی ، فارغ التحصیل اخیر دانشکده معماری ، در ترکیب خود است. هروی در توضیح علت معمار شدن خود گفت: “من کلیسای جدید خود را در 15 سالگی دیدم و فکر کردم می توانم این کار را انجام دهم و از انجام آن لذت ببرم.”

تمرکز بر تفریح

در ابتدا ، استوارت و هروی با گروه کوچکی از کارکنان برخورد کردند که تمرکز آنها بر طراحی ساختمان متناسب با نیازهای مشتری بود. این کمیسیون از طریق توسعه روابط موجود ، مانند مسابقات تنیس استوارت ، که ساعت 3 بعد از ظهر پنجشنبه برگزار می شود ، ایجاد شده است. با کمال تعجب ، با وجود بحران های نفتی در دهه 70 و اوایل دهه 80 که ضربه سختی به دنور زد ، این شرکت کوچک پروژه بزرگی را طراحی کرد. این برج ها شامل برج های Park Place و Country Club در نزدیکی بلوار اسپیر ، چندین برج مسکونی درست در خارج از پارک Cheesman و ساختمان نیمه بلند برای خانواده نویسندگان در تقاطع بلوار I-25 و کلرادو است که پنج تای آنها هنوز پابرجا هستند. OLC یک شرکت کوچک با اعتبار یک پروژه بزرگ است. تأخیر در مسابقات تنیس باعث شد OLC اولین باشگاه سلامتی چند منظوره خود را طراحی کند ، که اکنون باشگاه ورزشی کلرادو – Inverness است.

بر اساس موفقیت و روابط ایجاد شده با آن پروژه ، OLC Dove وارد صنعت تناسب اندام و تفریح ​​می شود. با مدیریت هروی ، این شرکت در زمینه تناسب اندام و تفریح ​​متخصص و متخصص شده است. او و دیگران مقاله هایی نوشته اند که مخصوص سازمانهایی مانند IHRSA ، NIRSA ، انجمن ورزش پزشکی و گروه پارکها و تفریحات. کارکنان OLC به عنوان متخصص طراحی در کنفرانس ها و سمینارهای صنعتی به طور منظم شرکت می کنند و صحبت می کنند.

تغییر بزرگ از تمرکز آن صنعت سفر است. قبل از سال 1984 ، OLC هرگز هیچ طرحی را خارج از کلرادو برون سپاری نکرده بود. خوشبختانه ، در عین حال ، فعالیتهای فوق برنامه به OLC کمک کرده است تا دوره رکود اقتصادی که دنور را درگیر کرده است در دهه 1970 و 1980 (شعار AIA برای 1975 “زنده هفتاد و پنج!”) پیوند دهد. به نظر می رسد که همیشه مناطق گرم توسعه ای در برخی از مناطق وجود دارد – و در جایی که اقتصاد داغ است ، باشگاه هایی تشکیل شد: دالاس در اوایل دهه 1980؛ واشنگتن دی سی در اواسط دهه 1980 ؛ آتلانتا در اواخر دهه 80. در سال 1988 ، OLC سفر و کار در ژاپن را آغاز کرد ، که در زمان عدم قطعیت در تمرکز طراحی خاص OLC در ایالات متحده ، منبع کار مهمی شد ، بنابراین به عنوان یک منبع ثابت برای تجارت ، و همچنین سفر و بسیاری دیگر بیشتر.

سازگاری با فناوری های جدید

یکی دیگر از تغییرات بزرگ در دهه 60 ، فناوری مورد استفاده معماران بود. اگرچه انتظار می رود که همه معماران اصول طراحی پیش نویس را در اوایل دهه 1980 بدانند ، اما تکنیک ها و روش های معماران به طور چشمگیری تغییر کرده و به نظر می رسد یک شبه است.

“من به یاد دارم که اولین ماشین حساب تلفن همراه خود را در سال 1974 داشتیم. یک دستگاه کپی در اولین خانه ما بعداً آمد. سپس دستگاه های فکس ، تلفن های چند خطی ، سیستم های پیام رسانی صوتی ، دستگاه های Kroy و Letraset وجود دارند. “هروی درباره تغییرات اولیه فناوری گفت. “با این حال ، در اواسط تا اواخر دهه 1980 ، مشخص شد که زیرساخت هایی که اساتید ما می خواهند از آن استفاده کنند باید دارای ساختار تفکر متفاوتی باشد و ما باید به روز باشیم.

کمی بعد ، چیپست های سریعتر ، اینترنت ، ایمیل و ابر جایگزین شدند. امروزه ما از نرم افزارهای گرافیکی و BIM مانند Revit ، Enscape ، Bluebeam ، Sketchup ، AutoCAD و دیگران برای برقراری ارتباط ، طراحی ، مستندسازی و ارائه استفاده می کنیم. لپ تاپ ها معمولاً تنها ابزار طراحی مورد استفاده ما هستند. پیش نویس نمودارها ، حاشیه نام و چاپ رول های قدیمی فقط یک حافظه خوب است.

پروژه برجسته

از طریق برنامه محلی و کارکنان کوچک خود در دهه 1980 ، OLC سرانجام با افزودن دفاتر در اورلاندو ، توکیو و قاهره خدمات خود را به مشتریان محلی افزایش داد. با درک اینکه نیازهای خاص و نیازهای خاص مشتریان ما نیاز به خدمات خاصی دارد ، ما همچنین یک بخش طراحی آبزی پروری و یک بخش طراحی داخلی را در طول راه اضافه کرده ایم.

در چند سال گذشته OLC امکانات بهداشتی و تندرستی ، مهمان نوازی ، تفریح ​​و آب را طراحی کرده است. برنامه های محبوب عبارتند از:

  • مرکز اجتماعات دره استس ، باغهای استس ، کلرادو
  • چندین ساختمان برای مرکز پزشکی سنت فرانسیس در کیپ ژیراردو ، میسوری
  • اضافات و بازسازی در باشگاه ورزشی نیوتاون در نیوتاون ، پنسیلوانیا
  • مرکز تنیس و ترشی در پالم بیچ ، فلوریدا واقع شده است
  • باشگاه عملکرد دریاچه نونا در اورلاندو ، فلوریدا
  • بازسازی اتاق نشیمن و اتاق هتل Doubletree by Hilton در دنور
  • مرکز بهداشت مرکز پزشکی منطقه ای هنکاک در گرینفیلد ، ایندیانا
  • پروژه سلامت Deepak Chopra
  • برنامه های خوش آمدید برای توسعه دهندگان برجسته فلوریدا باغ

تا به امروز ، شرکت ما بر نیازهای مشتریان ما متمرکز است و به ویژه بر پروژه هایی تمرکز دارد که جامعه ما را سالم نگه می دارد – از یک مرکز بهداشت کامل تا یک استخر در محله شما. مدیران و کارکنان ما به مدت 60 سال از این امتیاز برخوردار بوده اند که بر روی این پروژه های هیجان انگیز و تغییر دهنده زندگی کار کنند. به همین دلیل ، ما از مشتریان ، مشاوران ، کارشناسان صنعت ، پیمانکارانی که طرح های ما را ایجاد کرده اند و بسیاری از افرادی که با آنها آشنا شده ایم تشکر می کنیم.

با مرور گذشته خود ، می توان به طور قطع گفت ، همانطور که در آگهی آمده است ، “ما یک یا دو چیز یاد گرفتیم.” اما همچنین ما را بر موارد مهم در جهان در حال تغییر متمرکز می کند: روابط ، رهبری ، طراحی خوب و باز بودن.

استوارت اولسون و هروی لاووی ، FMFA بنیانگذاران اصلی شرکت معماری 60 ساله ، Ohlson Lavoie Corporation یا OLC بودند ، که امروزه شناخته شده است.

برای آشنایی بیشتر با OLC اینجا را کلیک کنید. توجه: هروی لاووی در هیئت مدیره وزارت امور خارجه خدمت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *