آیا اهداف تناسب اندام تناسب اندام شما را دور از دسترس نگه می دارد؟


ما اینجا هستیم ، نیمه راه سال گذشته. اهداف تناسب اندام تمریناتی را که برای سال جدید تعیین کرده اید به خاطر دارید؟ آن چیست؟

سالن بدنسازی Corpus Christi ما سنت سالانه نوید بهبود خود را می داند ، اما ما همچنین می دانیم که معمولاً علاقه در چند هفته اول ناپدید می شود. انگیزه داشتن سخت است ، به ویژه وقتی اهداف واقع بینانه نیستند.

تعیین اهداف معقول

این یک توافق است. یک هدف بلند مدت بسیار بالا تنها در صورتی خوب است که بتوانید به آن برسید. در حالی که ممکن است اهدافی را در ذهن داشته باشید ، برای مثال غلاف های خاصی که می خواهید به آنها برسید ، به عنوان مثال ، توصیه می کنیم آنها را با نیش های کوچک برطرف کنید.

به آرامی شروع کنید و آن را واقعی نگه دارید. صادق باشید. چه چیزی را می توانید متوجه شوید؟ با اهداف کوچک و دست یافتنی شروع کنید. موفقیت های کوچکتر به شما اطمینان بیشتری در رسیدن به آن هدف نهایی می دهد.

حرکت کنید!

هدف گذاری عالی است ، اما پس از آن باید کاری در این زمینه انجام دهید! فقط چت نکنید – به باشگاه بروید و حرکت را شروع کنید! یک فعالیت ورزشی را پیدا کنید که از آن لذت می برید و با آن همراه باشید.

آیا قدرت دیگران به شما انگیزه می دهد؟ کلاسهای ورزشی به صورت گروهی شما را با فضایی عالی احاطه کرده است – و آنها می توانند سرگرم شوند! آیا دوست دارید به تنهایی ورزش کنید؟ تجهیزات تک ایستگاهی ، چه کاردیو و چه تناسب اندام ، به شما این امکان را می دهد که به تنهایی ورزش کنید. ما به شما کمک می کنیم تا فرم ورزشی را که برای شما مناسب است بیابید!

به خودتان پاداش دهید

با پیشرفت روزها و هفته ها – و رسیدن به باشگاه برای شما سخت تر و سخت تر می شود – هیجان اولیه خود را به خاطر بسپارید و قول دهید که از خود مراقبت خواهید کرد.

و هنگامی که ظاهر می شوید ، کار می کنید و به اهدافی که تعیین کرده اید می رسید ، به خودتان پاداش دهید.

شما سزاوار یک تبریک بزرگ و یک سیلی به صورت خود هستید – فقط به خودتان پاداش درمانهای پرانرژی که کار شما را خراب می کند ، ندهید!

همکاران در زمینه تناسب اندام

ما شدیداً به سلامت و رفاه جامعه خود اعتقاد داریم و مرکز تناسب اندام ما در Corpus Christi مایل است شریک تناسب اندام شما باشد.

بگذارید با شما سفر کنیم. ما به شما کمک می کنیم تا آن اهداف را شناسایی کرده و برنامه ای را با ورزش و تغذیه مناسب برای دستیابی به آن اهداف تهیه کنید.

ما هم به شما ایمان داریم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *