Health Northwell 1400 کارمند را که از واکسن COVID-19 سرپیچی کردند اخراج کرد

Health Northwell 1400 کارمند را که از واکسن COVID-19 سرپیچی کردند اخراج کرد


سخنگوی شبکه بهداشت و درمان بعد از ظهر دوشنبه تأیید کرد که بزرگترین سیستم بیمارستان خصوصی ایالت نیویورک 1400 کارگر را به دلیل عدم دریافت واکسن COVID-19 اخراج کرده است.

کارکنان بیمارستان و پرستاران باید برای اولین بار در اواسط ماه اوت ، حداقل تا یک سپتامبر (27 سپتامبر) تحت واکسن COVID-19 واکسینه شوند. هفته گذشته ، نورثول اعلام کرد که به کارمندان خود هشدار داده است و قصد دارد استخدام کارمندان پردرآمد را که از واکسیناسیون خودداری می کنند ، آغاز کند. در حال حاضر ، میزان ایمن سازی این کارخانه برای 75000 کارمند باقی مانده تا 100 درصد است.

جیسون می گوید: “نورثول از از دست دادن هیچ یک از کارکنان ما در چنین شرایطی متأسف است ، اما به دلیل متخصصان مراقبت های بهداشتی و اعضای بزرگترین ارائه دهنده خدمات درمانی در ایالت ، ما مسئولیت منحصر به فرد خود را برای حفاظت از سلامت بیماران و یکدیگر درک می کنیم.” مول سخنگوی بهداشت “ما بخشی از کارکنان خود ، بیماران و جامعه ای هستیم که برای واکسیناسیون صد درصدی علیه کووید -19 به آنها خدمت می کنیم.”

اخراجانی که بیش از 2 درصد از کارگران بیمارستانهای 23 و 23 شبکه و بیش از 800 کلینیک سرپایی را شامل می شوند.

در سایر نقاط ، تخمین زده می شود که 5000 کارمند سیستم بیمارستان دولتی شهر نیویورک هنگام اعمال امپراتوری ایالت در هفته گذشته واکسینه نشده اند. هنوز مشخص نیست که آیا شهر شروع به تیراندازی کرده است یا خیر. سخنگوی شهردار بیل دی بلاسیو و وزارت بهداشت و رفاه درخواستی برای اظهارنظر نکردند.

طبق دستور مقامات نیویورک ، در حالی که این فرمان از هفته گذشته به اجرا درآمد ، بیمارستان و حومه آن دریافتند که میزان واکسیناسیون COVID-19 در میان کارکنان در حال بهبود است و 92 درصد از آنها حداقل هفته گذشته یک بار ویزیت شده اند.

روز دوشنبه همچنین اولین کلاس بعد از شهر نیویورک برای معلمان مدارس دولتی واکسینه شد. مقامات از یک چالش طولانی حقوقی جان سالم به در بردند ، که شامگاه جمعه توسط سونیا سوتومایور قاضی دیوان عالی کشور لغو شد. تخمین زده می شود که 18،000 مربی در آخر هفته به محل حادثه رفتند.

با انتخاب بسیار کوتاه ، معترضان در خیابان های شهر راهپیمایی کردند تا در مورد واگذاری تصمیم بگیرند.

در میان آنها جان ماتلند ، 36 ساله ، عکاس خبری در دانشگاه استاتول آیلند در نورثول بود که اعتراض دیگری را علیه قانون واکسیناسیون تابستانی رهبری کرد. متلند روز جمعه به دلیل امتناع از واکسیناسیون مورد اصابت گلوله قرار گرفت.

“[It’s] رهبری گروه متخصصان بهداشت بیکار ، [who are] عصبانی هستند که می خواهند سازماندهی شوند. آنها به دنبال نافرمانی مدنی هستند تا آزادی ما را به دست آورند. ” “شما مشکل از دست دادن آزادی شغلی خود را دارید.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *